Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Lefújjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Lefújjam a meglepit?

Figyelt kérdés

Üdv!


A barátommal távkapcsolatban élek. A szülinapja a hétvégén lesz és arra gondoltam, hogy meglepném, hogy egy nappal korábban megyek.

Már az anyukájával is beszéltem, aki jó ötletnek tartja az egészet, ám a barátom programot szervezett egy haverjával. Arra gondoltak, hogy elmennek bicajjal túrázni.

Most foggalmam sincs, hogy mit tegyek? Menjek oda és én is menjek velük bicajozni vagy inkább ne menjek?


A haverjával eddig egyszer találkoztam, de nagyon jófejnek tűnik. Arra is gondoltam, hogy írok neki, de mivel nagyon kedves a srác, így akkor sem mondaná azt, hogy ne menjek, ha zavaró tényező lennék..


Ti mit tennétek a helyemben?


Előre is köszi a normális válaszokat!


22/L


2014. máj. 19. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg hazaérnek a bicajozásból.
2014. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne menj oda szerintem. Néha kell haveros program is. Maradjon minden a megbeszélt találkozási időnél.
2014. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem se suvadj be a bringázásra, inkább módosítsd a meglepetést úgy, hogy tudjanak nyugodtan bicajozni, de pl a haverját vond be nyugodtan, egy új ötlet kell csak. Tudom, pont ez a lényeg :D

De magamból kiindulva, örülnék persze ha a barátnőm előbb ott lenne, de kicsit sajnálnám is a barátommal tervezett kanpartit.

2014. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát... mivel a bicajtúra gondolom, nem 1-2 órás, így nincs mit tenni, marad a megbeszélt időpont. Vagy még max. annyit tehetsz, ha megoldható, hogy bevonod tényleg a haverját, megmondod neki, hogy alakítsa úgy, hogy ne húzódjon el nagyon az a bicajtúra, te meg várd ott náluk, mikor megérkezik. Biztos nagyon örülne neked.
2014. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!