Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fair dolog? Vélemények?

Figyelt kérdés
A napokban volt a szülinapom,kb olyan nap volt mint bármelyik,a páromtól kaptam reggel két puszit,felköszöntött és ennyi.Jövőhéten az ő szülinapja lesz,és már szervezi a bulit,kit hívjunk meg,mit főzzünk stb.Ezen én cseppet kiakadtam.Nem akartam én ajándékot vagy nagy dolgokat,de este egy pohár pezsgővel koccinthattunk volna.
2014. máj. 20. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
nahát ez milyen már...
2014. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem eléggé szemét dolog...
2014. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom megérteni az ilyen embereket, mert én a számomra közel állóknak is szoktam ajándékot venni szülinapjára, csak ebben a hónapban két barátnőmnek volt szülinapja és mindkettőnek vettem ajándékot, ha a szerelmemnek lenne szülinapja, nem is az hogy vennék neki ajándékot meg tortát de egész nap körbeugrálnám, szóval nem tudom megérteni a párodhoz hasonló embereket :\
2014. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ez elég szemét dolog tőle,én tuti kibújnék a szervezés alól nem segítenék semmiben neki,ha megkérdezi miért vagyok ilyen " lelkes" elmondanám hogy ez nekem rosszul esik amit csinál és hogy akkor neked is lehetett volna valami nagyobb szülinapozás a 2 puszin kívül
2014. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gáz.... Mi nem élünk túl jó anyagi körülmények között, de párom mindig vesz valamit, és itt nem csak a szülinapra gondolok. Akár hétköznap is meglep egy bonbonnal vagy egy szál virággal, mindig a kis kaja pénzéből oldja meg. Persze én mindig mondom neki, h nem kell rám költenie, nem várom el, pláne, h nem is jók az anyagi körülményünk. Én mindig tortát sütök neki szülinapjára, vagy valami egyedi dolgot készítettek neki.... Mi már 7 éve vagyunk együtt és van egy közös gyermekünk is, őt is meglepi néha valamivel :D
2014. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet az, hogy jövőhéten akarja megünnepelni a tiedet is, csak eltitkolja?

De, ha mégse így lenne, akkor én nem vennék neki nagy dolgot, sőt, ugyanazt kapná, amit én. Ez nagyon csúnya dolog..

2014. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg nem szép dolog, de lehet, hogy jövő hétre készül?

Azért azt várd meg.

2014. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem segítenék a szervezésében, a szülinapi bulijára el sem mennék, de reggel kapna két puszit, meg egy felköszöntést. :) Csak hogy tudja, milyen érzés.
2014. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!