Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék változtatni ezen az idióta gondolkodásmódomon, hogy mindig csak az kell nekem, aki megbánt, nem foglalkozik velem, csak az ő dolgai a fontosak, mindig annak kell lennie amit ő akar?

Mit tegyek? Nem akarok örökre bunkókat kifogni. Meg akarom becsülni azt a pasit, aki tényleg rendes, és nem egy tahó lenne velem.


2014. máj. 20. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ültesd át az elméletedet a gyakorlatba.
2014. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod türelmesnek lenni és kitartónak.És tudnod kell nem-et mondanod, igen-t meg ritkán, és csak annak, aki tényleg mindenben megfelel számodra.
2014. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem általánosítani akarok, ne értsétek félre.


Én pont ugyan ilyeneket fogtam ki, csak lányokban. Az én dolgaim nem voltak fontosak, csak az övéi...

amikor én akartam valamit az hülyeség volt... Mindig én alkalmazkodtam. Ha megbántott még bocsánatot sem kért, hanem tőlem várta el, hogy bocsánatot kérjek ,amiért rosszul esett valami :D


23/F


Mennyi idős vagy kérdező?

2014. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tipikus nő vagy.

Változni nem tudsz.

2014. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
23 vagyok
2014. máj. 20. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!