Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz a párom rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz a párom rendszeresen egy másik nőt a közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
KB. egy hete a párom számítógépén szerettem volna megtalálni a böngészési előzmények között egy általam korábban látogatott oldalt.Ahogy lapozgattam feltűnt egy nő név,először nem is foglalkoztam vele,majd ismét és ismét feltűnt.Ezután tudatosan kezdtem keresni a nevet és majd' minden alkalommal amikor a párom használta a gépet megnézte a nő képeit.Nem is a ismerőse a lány. Nem értem miért nézheti rendszeresen ennek a nőnek a képeit?! Távol él a csaj, szóval kizárható,hogy megcsalna vele (bízom a páromban, ez amúgy is kizárható lehetőség-remélem), egyszerűen nem értem.
2014. máj. 20. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:

biztos bejön neki, mert csinos

vagy egy eltitkolt rokon :O

2014. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Oda a szenvedély! Az új felé húz a szív! A horgonyt már vonják felfelé!
2014. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ajjaj.
2014. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nő képeire maszturbál
2014. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez elég gyanús...De lehet, hogy csak szépnek vagy csinosnak találja. Minden esetre jobb, ha kicsit belehúzol:)
2014. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
valószínûleg a párodat kellene megkérdezni
2014. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet. A maszturbálástól egy távoli rokonig..
2014. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet a volt barátnője. Én is rá szoktam lesni exekre, nem akarok tőlük semmit, de jó látni, hogy esetleg egyenesbe jött az életük. Lehet ő is ezért csinálja.. Sajnos nálam is van olyan, aki szakítás után törölt, így nem az ismerősöm. 37F
2014. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki?
2014. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DEXTER22 ***** válasza:
Minden fiú ezt csinalja mindegy h van baratnője vagy nincs ...egyszerűen imadjuk a nőket ...enyi :)
2014. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!