Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél az exeddel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél az exeddel, ha pár héttel a szakítás után azt mondaná, nem bírja nélküled?

Figyelt kérdés

Két éves kapcsolat volt, két hete lett vége.Elég nehezen bírom, mert még mindig szeretem, de már hónapok óta szinte csak én tartottam a kapcsolatot, ő elhanyagolt és alig találkoztunk, minden más fontosabb volt. Sokat veszekedtünk és kimondtam,hogy vége.

Ti visszafogadnátok,ha látnátok,hogy megbánta amit tett?


2014. máj. 20. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

8,5 éves kapcsolat volt. Megvolt az oka, hogy miért lett vége. Valszeg újre előjönne ugyanaz a probléma, és felmelegítve csak a töltött káposzta jó.


Úgyhogy NEM!

2014. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem! Lépj tovább. Nem volt hosszú kapcsolat.
2014. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de valamiért nem tudok...mindenben elsők voltunk egymásnak, és tökéletes pár voltunk fél évig, és azok is lennénk ha megváltozna ilyen téren,és nem hanyagolna el.

Vagy ez olyan dolog, ami ha egyszer előjött, többször is fog?:(

2014. máj. 20. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Adj még egy esélyt. De határidőt is, mert a végtelenségig nem fogsz várni, hogy változzon.
2014. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen helyzetben vagyok. nem én mondtam ki, hogy vége. épp ezért próbálom visszacsalogatni. úgy látom rajta, hogy olvad az a jég.

ha szereted, ne add fel!!

2014. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem pedig tanulj meg felnőtt módjára viselkedni, ha már kapcsolatokba kezdesz!


1. Ha a párod szerinted elhanyagolt téged, az biztosan valamiért kialakult, vagyis nem szeretett, nem érdekelted stb. Lehet, hogy bántja (mert nem kap lyukat, vagy csak hozzád van szokva stb.), de ez nem szerelem a részéről. Ha egyszer elhanyagolt, akkor nincs olyan, hogy majd "változtat"! Nem működött a kapcsolat és kész. Gondolom, nem véletlenül szakítottál vele. Ha visszafogadnád, ideig-óráig lehet, hogy újra kedves lenne stb., de aztán újra visszasüppedne a dolog egy idő múlva. Ha már egyszer elhanyagolt annyira, hogy szakítottál vele, lásd be, hogy az a kapcsolat nem működik!


2. Ha egyszer eldöntötted, hogy szakítasz valakivel, akkor legyen vége és kész! Onnantól zárd ki, szakíts meg vele a kapcsolatot! Ez a szakítás szó jelentése. Ezek szerint te nem szakítottál vele, csak szünetelteted a kapcsolatot. Tehát fogalmazz rendesen, légyszi. Ha szünetelteted a kapcsolatot, akkor adj neki esélyt, ha szakítottál, akkor nem tudom, mi a kérdés.

Akivel szakítunk, nem beszélgetünk utána meg lelkizünk, hanem lezárjuk vele a kapcsolatunkat. De te nem zártad le.


Úgyhogy viselkedj úgy, mint egy felnőtt, és válassz, hogy szenvedni akarsz-e még vele, vagy lépj túl rajta egyszer s mindenkorra. Van még pasi a világon egyébként, akivel lehet, hogy sokkal jobban éreznéd magad...

2014. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem.


A szakítás nem játék.... ha 2 ember között odáig fajul a kapcsolat, hogy ezt valamelyik fél kimondja, onnantól vége...


Légy következetes, tarts ki a döntéseid mellett.

2014. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!