Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
4-éve vagyunk együtt a párommal! Az utóbbi időben eléggé megromlottak a dolgok kettőnk közt. Nekem eddig nem volt munkahelyem szóval csak ő keresett egyedül! Amikor össze veszünk folyton felhozza nekem hogy ő engem eltartott,és hogy én az ő pénzéből eszek/ettem. Ez egyébként nekem nagyon rosszul esik.Többször megkaptam már hogy az ő lakásában én őt ugyan ne osszam már ki,és hogy takarodjak el onnan. A másik része a dolognak hogy soha nem áll mellém semmiben, (a családja nem igazán fogad el engem és elég csúnya dolgokkal gyanúsítgatnak meg).De ha ezt hangoztatom hogy nekem ezek a dolgok rosszul esnek akkor erre az a válasz hogy mert én olyan hülye vagyok hogy mindent magamra veszek..(még mindig függök tőle lakás szempontból,ha meg kidobna akkor nem tudnék bejárni dolgozni anyáéktól.Egyedül meg nem tudok fizetni egy albérletet) Mostanában már nem bírom elviselni ha közeledik hozzám,egyszerűen nem kívánom már őt. Annak örülök ha békén hagy.Viszont ennek ellenére szeretem ,vagy csak már a megszokás nem tudom. Ti mit tennétek a helyemben?
2014. máj. 20. 15:12
 1/9 A kérdező kommentje:
22/L
2014. máj. 20. 15:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszintén. Egy fedél alatt éltek. Ennyi. Tényleg :/
2014. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Költözz hozzám.:D


Amúgy meg hagyd ott a fenébe.

Nem tekint a barátnőjének.:/

2014. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Értsd: ez már nem kapcsolat régen.

Semmi okom azt mondani, hogy van keresnivalótok egymás mellett. Ráadásul nagyon gonoszul bánik vele ő és a családja is. Méltósággal vess véget ennek.

2014. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik, hogy már csak megszokásból vagytok együtt. Lehet, hogy jobb lenne külön...
2014. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt ő is mondta hogy miért vagyok még mindig itt.. de hát nincs hová mennem. a munkahelyemet meg nagyon nehezen találtam meg,sokáig kerestem,szóval nem akarom elveszteni.. Viszont ha meg úgy mond kibékülünk akkor meg azt mondja hogy ezeket csak azért mondja mert mérges..
2014. máj. 20. 15:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kisebb albérleten, vagy betársulni lakótársnak egy barátnőhöz, ilyesmi megoldáson érdemes elkezdened gondolkodni. Tudj méltósággal távozni ebből.
2014. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2014. máj. 20. 15:59
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
Én minél gyorsabban távoznék ebből a "kapcsolatból"... Láthatóan nem szeret téged. Akit szeretsz, annak jót akarsz_ és áldozatokat vállalsz érte, szó nélkül.
2014. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!