Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen közös programokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közös programokat csinálhatnánk? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve vagyunk együtt.


Fel szeretném valahogy dobni a következő találkozást, mert az utóbbi időben eléggé ellaposodtak a dolgok...


Nem vagyok elég kreatív, ezért kérek segítséget.


Lehetőleg kevés pénzből kéne kihozni valami nagyszerűt... Szexuális dolgokat ne írjatok. :)


Köszi a válaszokat. :)


2014. máj. 20. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Meh kevés pénz...mennyi az a kevés?
2014. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
uszoda, vagy valami fürdő, elég jó
2014. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy a közeletekben milyen ingyenes programok vannak, kiállitás vagy valamilyen fesztivál és oda akkor elmennék vele kicsit nézelődni kikapcsolódni. Én szeretek piacon is nézelődni, vagy ilyen kirakodóvásáron, állatvásáron. De ha őt jobban vonzza a természet, akkor tervezz meg egy kirándulási utvonalat, akár kerékpárral vagy gyalog és vigyél üditőt, szendvicset és egy kicsit turázzatok, valamilyen célja legyen. Még a legrosszabb helyen is tudnék kitalálni valamit, pl. a legtávolabbi temetőbe kikerékpározni ott nézelődni a régi sirok között..vagy valami nemzeti parkba kimenni ott körülnézni, vagy lemenni egy szép helyre napozni. Én még 1x senki földjére is kicsábitottam a barátomat gombát szedni (de csak cél volt, a végén tilos gombát szedni), mivel nem értünk hozzá.
2014. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. Finnugor őseinknek volt egy szokása, hogy a sírokon terítettek meg, és ott kajáltak, esetleg ezt is javasolhatjuk.

Írtam komoly választ is, az kb. a 2. volt.

2014. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es, uszoda-fürdő az elég huzos szokott anyagilag lenni...de jó program, de kb. 2 főre 5.000,- ehhez képest a sirok között nézelődni 0 Ft.
2014. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jesszus. sírok közötti nézelődés? igazán romantikus... ;)

ha pesti vagy, és szerettek koncertekre járni, akkor menjetek el a szombati raqpart nyitó bulijára, ahol sok fellépő lesz. vagy pedig az alagút feletti részt is tudom ajánlani, csodaklassz.


ha más városból valók vagytok, akkor keressetek valami kiülős helyet. fagyizzatok/sütizettek. utána elmehetnétek sétálni, vagy akár piknikezhettek is. vagy csinálj neki egy útvonaltervet, térképpel és különféle feladatokkal.

2014. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha veletek mehetek fürdőbe és megmutatjátok, hogyan kell vízben dobálni, megfürdetni lányt, akkor fizetem nektek a fürdőt.

A temető olcsóbb. Ott a jobb sírokat le is fényképezhetitek és facebookon megoszthatjátok. Photoshoppal is lehet trükközni, hogy még érdekesebb képek legyenek. Ha éppen temetés van, arról is lehet fényképet készíteni, vagy akár videót, és a facebookra feltölteni.

2014. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es ugy olvastam ki az irásodból, hogy megszólod, de mégis érdekes programnak gondolod.. de tudok kreativabbat is, pl. kinézel egy ingyenes hirdető ujságból eladó szép házakat és elmentek megnézni (elvégre valamikor csak akartok bizti venni valami ingatlant), vagy ha valamelyikötök szereti az állatokat, akkor az eladó állatokat is megnézhetitek, ezek a programok elég kreativak és tényleg ingyenesek. Vagy felkutatod valami régi rokonodat akit minimum 20 éve nem látott a család és meglátogatjátok, mondván épp arra jártatok. Nekem az hogy lemegyek strandolni vagy koncertre az nem kreativ program az egy nagyon átlagos..akkor már lehetne sorolni, menjetek moziba, szinházba, cukrászdába, pizzériába.. ezek tök átlagos..kb. olyan mint menjünk uszodába, koncertre..20L
2014. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!