Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Próbálkozzak vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Pár hétig voltam együtt egy fiúval. Elég közel laktunk egymáshoz, így szinte minden nap találkoztunk.


Azért akart szakítani, mert eredetileg sem tervezett az életébe egy párkapcsolatot, szeretett volna több időt a munkájára fordítani(modell autókat ad el és szervizel, inkább a szerviz részére szeretett volna rágyúrni). Ezen kívül még tervben van nála egy külföldi munkalehetőség is(a világ másik végében újítanának fel nagykövetségeket).

Mindkettőnk részéről szerelem volt első látásra, szerintem nem gondolta végig sem az összejövést sem a szakítást sem.


Szóval még csak nem is a sablonszöveget mondta, hogy nem tudna szeretni stb, mert tudom, hogy szeret, csak valami megijeszthette, vagy szimplán ez egy férfi hiszti nála. Még azt is mondta, hogy inkább később próbáljuk meg a párkapcsolatot, mert szerinte jobb most szakítani, mint mondjuk jóval később amikor már teljesen hanyagolva vagyok.


Tegnap találkoztunk, mert mentünk tetováltatni. Ott meg úgy viselkedett mintha mi sem történt volna. Mikor találkoztunk egy nagy cuppanós puszit adott az arcomra, a tetoválósrácnak meg mondta, hogy azért nem lehet nagy szakálla mert érzékeny a bőröm és kidörzsöli.. Végül kinyögte, hogy mi most nem igazán vagyunk együtt.


Arra gondoltam, hogy megpróbálnék még egy utolsót beszélni vele mert ez így nekem sem tiszta. Részemről csak annyi a gond, hogy nem bírnék elviselni egy se vele-se nélküle kapcsolatot. Annak nem látom értelmét, hogy időnként rájön az 5 perc hiszti és szakít, utána meg mintha mi se történt volna.


2014. máj. 20. 16:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy valamit kifelejtettem, hogy amikor a tetoválónál voltunk akkor volt egy pillanat amikor úgy éreztem hogy majdnem ad egy szájrapuszit. Meg amikor eljöttem mondta hogy ne legyek szomorú..
2014. máj. 20. 16:46
 2/3 DEXTER22 ***** válasza:
Probald megbeszelni vele :) nalam is sokszor van ilyen h egyik pillanatba nyugodtan vagyunk aztan latok egy jo csajt es hopp kattan egyet h milyen jo lenne magamba most felszedhetnem azt a csajt aztan vissza kattan ra jovok h szeretem baratnomet es igy tovabb tovabb...ferfiaknal is van ilyen hiszti csak ok nem mutassak ki ..nem lehet h nala is valami nő es szabadsah erzet van benne??
2014. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem hiszem, nem az a fajta, habár ma már semmit se lehet tudni. a legbosszantóbb az az, hogy nem is azt mondta, hogy nem szeret, hanem az, hogy inkább dolgozna
2014. máj. 21. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!