Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy tönkre fog menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy tönkre fog menni a kapcsolatunk. Milyen programokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de ez alatt az idő alatt a legnagyobb kiruccanásunk az volt, hogy elmentünk Győrbe az Árkádba..igazából én elvagyok így, de ki tudja meddig:( Nagyon félek, hogy emiatt fogunk szakítani, mert nem csinálunk semmit. Ha nála vagyok, vagy ő nálunk nem unatkozunk sosem, de ennek egy idő után szerintem akkor is meeglesz a böjtje. Sajnos egyikünknek sincs jogosítványa, ezért nagyobb távolságokra sajnos nem tudunk kiruccani. Ti milyen programokat szoktatok közösen csinálni? Segítsetek légyszíves, szeretnék valami izgalmat vinni a kapcsolatunkba:/:)
2014. máj. 20. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
szexelünk, filmet nézzünk közben pizza+sör vagy bor, elmegyünk kávézóba, sütisbe, ha vmelyikőnknek van vmilyen dolga, akkor elkísérjük egymást, állatkert, strand, séta egy parkban, vagy viszünk plédet és a fűre kiülünk/kifekszünk, vagy egy tónál a stégre, kocsmázunk egyet és megbeszéljük a világ nagy dolgait, vonatra szállunk és elmegyünk a szomszéd városokba turistáskodni, fagyizni megyünk, együtt sütünk vmi finom muffint, segít nekem a tanulásban...
2014. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!