Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem, akivel nemrég szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem, akivel nemrég szakítottunk, megkértem, hogy mutasson be az egyik barátnőjenek. Erre azt mondta, hogy nem, mert nem akar látni más lánnyal és nem akarja ismerni a következő barátnőmet. Tehát akkor mégis szeret?

Figyelt kérdés

...mert azt mondja és azt is mutatja, hogy nem. De ha nem szeret, akkor miért baj neki, ha lát mással?

Én is látom őt mással...


2014. máj. 20. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fáj neki még a szakitás, de nem vallja be magának
2014. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy kb egy hete szakítottunk, de neki már más van. Ezek szerint túl van rajtam. Vagy szokatlan a kérésem?
2014. máj. 20. 21:52
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

Ajjjmáár...

Idő kell, míg az ember úgy tud nézni az exére csak mint egy emberre. Olyan nincsen h "reggel" még dugtunk "estére" meg már csak öribarik vagyunk.

2014. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen hosszú volt a kapcsolatotok, de ha egy kicsit is komoly volt kizárt, hogy 1 hét alatt túl legyen rajtad, inkább csak belemenekült az új kapcsolatba, mert azt hiszi így könnyebb, de csak magát meg az új pasit veri át.
2014. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos csak azért van vele h bosszantson téged
2014. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1,5 évig voltunk együtt. Kb 2 hete szakítottunk.
2014. máj. 20. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
én is addig voltam kb az exemmel.. tuti h nem felejtett el és zavarná ha mással látna! ebbe biztos vagyok :)
2014. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ha túl is van rajtad, akkor is bunkóság ilyet kérni. Eleve én személy szerint max a legjobb barátaimat kérem meg, hogy hozzanak össze valakivel, nem az exet. Aki azért ha másfél évig szeretett, biztos fáj neki, hogy ilyen direkt megalázod és semmibe veszed a kéréssel. Nem azért, mert mással lennél, nyilván ha neki is van más, akkor nem azzal van a baja, hanem ez a nyílt pofátlanság. Legalábbis, én annak érezném a helyében.
2014. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!