Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vannak ilyen "magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak ilyen "magányos farkas" férfiak?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a barátommal. Csak heti egyszer találkozunk, és mikor szóba hozom h gyakrabban is találkozhatnánk: szokta mondani, h ő ilyen "magányos farkas" típus. De ha valaki szerelmes, akkor mindig a másikkal akar lenni, nem? Én legalábbis szívem szerint mindig vele lennék. :( Tényleg vannak ilyen férfiak, akiknek elég ennyi idő a barátnőjükkel, de ettől még valóban szeretik,szerelmesek? Vagy ez csak kifogás? Az biztos, h a melója lefoglalja, és azt is tudom, h nem találkozgat mással sem, facebookon irkál a szabadideje nagyrészében (nem kocka amúgy).

22/L (Ő 23/F)


2014. máj. 20. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
magyarul csak kefélni kellesz neki
2014. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Anno én is ilyen voltam az exemmel, a kapcsolatunk elején. Introvertáltabb vagyok és nem voltam belé szerelmes. Sőt, annyira nem is éreztem iránta semmit és mi is hetente egy-két alkalommal találkoztunk csak, pedig ő rágta a fülemet állandóan, hogy látni akar.


Úgy fél év után jött a változás, amikor elkezdtem jobban kedvelni; akkor meg minden nap szinte együtt voltunk és meg is lett a böjtje...

2014. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak szexre hajt esetleg? :S Ha én szerelmes vagyok, éjt nappallá téve érezni akarnálak (nem csak szexre értendő).
2014. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleinte én is ilyen voltam, aztán ahogy egyre jobban összemelegedtünk én is elkezdtem igényelni a több együtt töltött időt
2014. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szergej55 ***** válasza:
Valóban nem kell mindig egymás seggében lógni. Bár a faszbúk helyett tuti valami értelmesebbet csinálnék a helyében.
2014. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a heti egy találkozás mégis hogyan zajlik? Egy délután, vagy esetleg akkor együtt is alszotok?
2014. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 aszomszedneni ***** válasza:

mindenkinek szüksége van egy kis egyedül létre , főleg ha olyan helyen dolgozol, vagy szimplán csak olyan emberekkel vagy körül véve, akik úgy néznek rád , mintha te lennél a wikipedia. szóval így délutánra eleged lesz az emberi kapcsolatokból és ha mákod van egyedül élsz, haza érsz egy-két órát netezel vagy tvzel és kész kezdődhet minden előlről... viszont ha nincs mákod akkor ez egész nap kitart, mert a lakótársaid, rokonok (anya, apa, testvérek) csak nem hagynak "kikapcsolni" és te pedig legbelül imádkozol, hogy ne vállj egy szociopata gyilkossá.


ez az én történetem.

2014. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Velem ugyanez volt, csak fordítva. Én voltam a magányos farkas lány, ő pedig a szociális fiú. Bár az én szemszögem nem mérvadó, de magányos farkasként én akkoriban valahogy így éreztem: Nem szerettem halálos szerelemmel a fiút, de szerettem volna, hogy mellettem legyen. Mivel senkim sincs, lévén, hogy az emberek megijednek a személyiségemtől, ő volt az egyetlen, aki érzelmekkel tölthette meg az életemet. Szükségem volt valakire, aki támogat, de nem akartam túlzásba vinni, mert nem szeretem, ha valaki folyton a nyakamba liheg. A kapcsolatunk szinte kimerült az internetes beszélgetésekben, és a kéthetenkénti egyszeri találkákban. Tulajdonképpen bármelyik másik fiú is megtette volna, a lényeg, hogy legyen valakim.


17/L

2014. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!