Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakitsak ez igy mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak ez igy mar nem elet? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Tobb mint egy eve vagyunk egyutt de sehogy nem tudok vele szakitani , mert felek tole ,rettenetesen feltekeny kisem tehetem a labam a hazbol holott o nem is ebben a varosban dolgozik es csak hetvegen vagyunk egyutt ez meg nem lenne baj de nem egyszer eroszakos is volt , konkretan nem utott meg de ordibalastol a karszoritasig ill. lokdosesig eljutottunk sajnos egyszer szakitottam vele es 3 hetig allandoan kovetett meg dolgozni sem ment, a csaladja folyton zaklat ha koztunk gond van , szeretem ot de ezt a feltekenyseget meg a folytonos veszekedest es hisztizest en mar nem birom , mellete elvesztettem a szabadsagom es onnmagam ill. a boldogsagom , vannak jo pillanataink meg iszonyat jo pasi de nekem mar nem kell de hogyan szakitsak hogy ne essen bantodasom es o sem tegyen kart magaban. Elore is koszonom , egy ketsegbe esett lany.

2014. máj. 20. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Rá kell ébreszteni, hogy ő nem egészséges és foglalkozzon a dühkitöréseivel, járjon el csoportba, dühkezelő tréningre, stb.

Fenyegesd meg, hogy ha nem hagyja ezt abba, rendőrségi ügyet csinálsz ebből, hivatalos távoltartási végzése lesz, és akkor úgyis kénytelen lesz kezeklésre járni, hiszen hozzád közel nem mehet, és hova teszi akkro a dühét?

Te nem vagy boxzsák, hogy a dühét töltse ki rajtad valaki!

Nem iszik is véletlenül?

2014. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit tudsz szeretni egy ekkora vadbarmon?
2014. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat , kedves elso utaltam mar ra hogy minek kell eroszakoskodni hogy ennek igy jo vege nem lessz hisz eloszor is ezert mentunk szet , o nem iszik viszont az edesapja rendesen emiatt gyerekkora ota vitak vannak otthon gondolom innen jon ez az idegi allapot , kedves masodik mar nem is tudom hogy szeretem-e vagy csak felek ... amikor beleszerettem egy igazi gentleman volt sose hittem volna hogy kis ido alatt kijon belole az allat , most is gentleman ha eppen valamin nem veszekszunk , ugyerzem nincs erom es batorsagom veget venni
2014. máj. 20. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, mond meg neki, hogy vége.


Ha ezek után zaklat, vagy követ, vagy bármi számodra félelmetes dolgot tesz, menj be a rendőrségre.


Ott mond el, hogy a kapcsolatotok alatt is erőszakos volt, mondj el mindent.

Aztán mond el, hogy Te kimondtad a végét, de követ téged, nem hagy békén, a családja is zaklat, és ha egy mód van rá kérj védelmet.


Lehet, hogy a magyar rendőrség nincs a toppon, de az ilyesmiben teljesítenek, mert emberileg sem bírják nézni aha egy nővel ezt csinálják.

2014. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig ő nem fog ennek véget vetni, neked kell.

Kár érted.

2014. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kar hogy Romaniaban elek , itt meg tesznek ra ameg nem leszek peppe verve addig semmibe vesznek , maskepp mar regen leptem volna, de az egesz csaladjara kene vegzest kerjek .. neha azt kivanom bar sose ismertem volna meg azert koszonok mindent mostmar latom nincs mit tenni , remelem megcsal es rajovok akkor nem lenne ilyen problema
2014. máj. 20. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!