Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek a megcsalásról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a megcsalásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szerintem az egyik legaljasabb, legundorítóbb dolog, amit ember tehet embertársával.

Én azon a véleményen vagyok, hogyha már nem szereted a párod, szakíts vele tisztességesen, és utána szexelhetsz azzal, akivel akarsz! Márpedig ha valaki megcsalásra vetemedik, az már nem szereti igazán a párját, mert nincs benne annyi tisztelet a párja iránt, hogy nem dug másokkal a háta mögött.

A környezetemben szinte minden kapcsolatban volt félrekefélés. Megcsalták a testvérem, apám valószínűleg megcsalta anyukámat, (nem tiszták az emlékeim, de nagy botrány volt) anno a nagypapám is csalta a nagymamám. Mégis megbocsátottak a megcsalt felek. Én sosem tudnék egy ilyen aljas tettet elnézni.

Még egy hívő keresztény barátnőm szerint is megbocsájtható! Komolyan ilyen elfogadott dolog ez?


2014. máj. 20. 23:34
 1/9 Költőnő? ***** válasza:

Az első része detto.

Második része a legnehezebb dolog a földön de nem lehetetlen.

2014. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám megbocsájtani. Lehet megtudnám, mert nagyon szeretem a barátnőmet, de az biztos, hogy onnantól kezdve nem lenne közöttünk semmi, mert már nem tudnék benne megbízni. 18/F
2014. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
jó dolog:D
2014. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DEXTER22 ***** válasza:
0%
Jó dolog amig en csinalom :D de ha ő az már nem....
2014. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek, gerinctelen féregség. Rég nem vagyok már lázongó kistini, szóval tudom, mit beszélek, van élettapasztalatom, és így is azt mondom, hogy ha valakit tényleg szeretünk, akkor nem vágyunk rá, hogy megcsaljuk.


A megbocsátás meg... én úgy vagyok vele, hogy meg lehet bocsátani, de semmissé tenni nem. Engem is csaltak már meg, megbocsátottam, de járni már nem akartam vele.

2014. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem akarok előítéletes lenni, de leginkább pasikban van meg ez az ösztön, hogy több nő legyen az ővék. Néha nem is arról van szó, hogy a megcsaló fél nem szereti a párját, egyszerűen elcsábul az új élmény lehetősége miatt. Oké vannak, akik azért csinálják mert leszarják a párjukat, de vannak olyanok akik életében ez egy olyan botlás, ami nem amiatt van, mert ne szeretnék a párjukat. Persze nem helyes dolog meg nehéz a megbocsátás, meg a bízalom fenntartása, de szerintem egy kapcsolatban érezhető, hogy valódi érzelmek vannak és érdemes újrakezdeni vagy sem.
2014. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én teljes mértékben egyetértek veled. Szerintem is ha már az ember együtt van valakivel, és nem olyanok a dolgok, legalább annyival tisztelje meg hogy őszinte. A megcsalásra egyszerűen nincs elfogadható kifogás.

A megbocsájtás részéről meg annyit hogy meg lehet bocsájtani az igaz, de soha az életbe nem fogod elfelejteni, és nincs az az isten hogy abban valaha megbízz aki egyszer ezt megtette veled. Márpedig véleményem szerint egy kapcsolat bizalom nélkül szart ér.

Ráadásul a saját tapasztalat és ismerősök elmondásai alapján akiben ez a hajlam megvan az nem csak egyszer fogja megtenni. Én azt már egy életre megtanultam hogy megcsalásra nincs bocsánat, se második esély. Ha egyszer megússza valaki, akkor utána azt fogja érezni hogy másodszor is megúszhatja és újra félrekúr.

2014. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os. Én több részen is támadnám a véleményed. Marhára nem igaz hogy ez inkább a pasikra jellemző. A nők ugyanannyira hajlamosak rá, ha nem jobban. Csak ők éppen mindenhogy azt hozzák ki hogy a férfi a köcsög. Mert ha egy nőt megcsal egy férfi az tróger, szemétláda, de ha egy nő csal meg egy férfit, akkor is a pasi a hibás, mert nyilván nem törődött a nővel eléggé, és szegénynek félre kellett lépnie hogy ne érezze magát elhanyagoltnak és megkapja a törődést.

Szerintem elég csak azt a felmérést megemlítenem amiben arról kérdezték a nőket hogyha épp kapcsolatban vannak elmennek e randizni egy nekik szimpatikus sráccal ha az elhívja őket. Sajnos pontos számokra már nem emlékszem, de 85-90%a a megkérdezett csajoknak azt mondta hogy " Persze, hiszen bármi lehet belőle".


Szó nincs arról hogy a pasikat szentnek akarom kihozni, de a nők legalább ennyire sárosak a kérdésben. Engem speciel csalt meg a barátnőm, kétszer, annak ellenére hogy én mindent megtettem hogy működjön a kapcsolat. Ő kiment nyáron dolgozni külföldre, én itthon buliztam, strandoltam, fesztiváloztam egész nyáron, és soha még egy puszit se nyomtam másik lány arcára, erre ő hazajön és kiderül hogy félrekefélt egy kinn dolgozó sráccal. És ez már a második alkalom volt.


És nincs az az indok ami elég jó a megcsalásra, vagy "botlásra". Se részegség, se harag, se bánat. A bizalom pedig szerintem túl törékeny dolog ahhoz hogy egy ilyen után valaha teljesen helyre lehessen állítani.

2014. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:

Sztem ezt hülyeség lebontani nők vs férfiakra. Sztem ez olyan h vki vagy meg tudja/akarja tenni, vagy sem.

Életemben egyszer voltam hűtlen még nagyon rég egy csók erejéig, engem viszont csaltak már durvábban többször is. Mégsem mondanám, h ez inkább pasi privilégium. Ez egy felnőtt EMBER döntése h hű e v sem.

2014. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!