Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes bizalmat adni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bizalmat adni egy olyan embernek, akinek nagyon csúnya a múltja?

Figyelt kérdés

Én se vagyok egy szent, csaltam már meg barátomat, meg egyébként is vannak dolgaim, amikre nem vagyok büszke..

De hozzá képest semmiség... Két kapcsolata volt, másfél évesek, az elsőnél a barátnője megcsalta, majd később ő is a barátnőjét.

A második kapcsolata pedig nem szerelemmel kezdődött, és eléggé csúnyán elbánt azzal a lánnyal...

Az elmúlt 2-3 évben pedig nem akart kapcsolatot, csak szex volt mindenkivel.

Tudom, hogy ez szörnyen hangzik, és ha részletezném a dolgokat, akkor meg főleg.. de mégis valahogy úgy érzem, hogy megbízhatok benne. Nem vagyok az a lány, aki majd megváltja a világot és más embert farag belőle, de most látom rajta, hogy őszintén szerelmes.

Tudja ő is, hogy nagyon nehéz lehet bízni benne, de mindenről beszámol, a múltjáról is ő mondott el mindent, látom rajta, hogy szeretne jobb ember lenni... nem megy nélkülem sehova, megadta minden jelszavát, és amúgy is gyakorlatilag folyton együtt vagyunk... (nem ellenőrizgetem egyébként, és ezeket nem én kértem tőle). Látom rajta, hogy nagyon szeretné bizonyítani, hogy bízhatok benne, de nehéz ügy...

22L


2014. máj. 21. 00:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem fog megváltozni de te amilyen hülye vagy úgyis összejössz vele de hát meg is érdemlitek egymást :)
2014. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 DEXTER22 ***** válasza:
Egy esèlyt megerdemel max nem vállik be :)
2014. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"de mégis valahogy úgy érzem, hogy megbízhatok benne."


Ezért nő a nemed. Ezért nem vagy férfi. :D Vicces egy ember lehetsz :D

2014. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Te magad írtad hogy a második kapcsolata is szerelemmel kezdődött és elég csúnyán elbánt a csajjal. Akkor miért gondolod hogy az irántad táplált "szerelem" másmilyen lesz?

Egyébként ezt soha nem fogod tudni amíg meg nem próbálod. Tényleg nehéz ügy, de ebben is senki nem fog tudni igazán okosat mondani.

Én úgy saccolom hogy 50-50%. Lehet hogy más csajokról is így szédítette le a bugyit ahogy most rólad, de az is lehet hogy nálad tényleg más. Fifti-fifti.

2014. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A 2. NEM szerelemmel kezdődött, azt írtam. :)

És akkor még azért 18 éves volt, azóta eltelt pár év.

2014. máj. 21. 00:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Szorry, félrenéztem :) Akkor az első bekezdés tárgytalan.
2014. máj. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem a volt barátnőm volt ekkora ribizli. Az összes barátját megcsalta előttem (és mint később kiderült engem is jó sokszor) és volt, hogy csak szexelt össze vissza, amikor éppen nem volt senkije.


Nekem váltig állította, hogy engem nem tudna megcsalni soha és szívből szeret, blablabla és én is bíztam benne; aztán két év után elkezdett heti rendszerességgel megcsalni. Kutyából nem lesz szalonna, szól a mondás.

2014. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
# 7 --> Az kimaradt, hogy a volt barátnőm 13 éves kora óta szexel folyamatosan és most 23 éves. Én kicsit több és tökéletesen kielégítettem az ágyban, mégsem bírt a vérével.
2014. máj. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hááát, nehéz ügy. Lehet megér egy próbát, de azért sokat nem várnék tőle.
2014. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

azt írta h nem szerelemmel kezdődött

szerintem megérdemel egy esélyt, csak legyél felkészülve

2014. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!