Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel tőbb mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajusz20 kérdése:

Van egy lány akivel tőbb mint fél éve barátok vagyunk és én el mondtam neki hogy tőbet érzek barátságnál iránta, és nem tom hogy mi lett vele. Találkoztunk és hozám se szol nem is kőszőn. Meg ijedt atol amit mondtam neki? 21/f ő 18/L

Figyelt kérdés

#fiú #ány barátság.
2014. máj. 21. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szereti a bajuszt.
2014. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Valszeg csak barátként tekint rád akkor.
2014. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bajusz és rossz helyesírás ütőd kombó, hogy ne szóljanak hozzád. Amúgy lehet csak nem tudja hová tenni ezt az egészet és oda van érted, csak nem tudja, meri kimutatni. Malackodjatok kicsit, nyomulj rá. Csípni fogja. Ha nem, akkor még jobban nyomulj. Tuti recept.
2014. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs a helyes irásért csak félig vagyok magyar és azért nem tökéletes. kőszi a tanácsot 3as.
2014. máj. 21. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!