Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnatok erre mondani?

Figyelt kérdés

Londonban dolgozunk parommal. A problema az, hogy kb. fel eve kinnt vagyunk, de nem mentunk el sehova sem varost nezni. Pedig annyi minden latnivalo van, arrol nem is beszelve hogy jo kis kikapcsolodas. Mivel nem jott velem senki nekem nem volt kedvem egyedul menni. Az egyik munkatarsam eleg sok helyen volt itt Londonban, rendszeresen eljarkal szetnezni stb. felajanlotta, hogy mehetnek vele erre-arra, tudja hogy mi hol van stb. Mondtam a paromnak hogy elmegyek vele erre-arra korbenezni stb, es az arcarol leirodott hogy feltekeny. De ha ot hivom akkor azt mondja hogy ot nem erdekli az ilyesmi, nincs kedve jonni. Egyebkent parommal egy helyen dolgozunk, igy ismeri a munkatarsam akivel elmennek. Ferfi a munkatarsam. Mit csinaljak?

19/L

(bocsi az ekezetekert, de angol a laptop)


2014. máj. 21. 05:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a pali tuti nem hajt rád akkor menj el. De ha rád hajtana vagy látsz hasonlóra lehetőséget, akkor ne próbáld meg mert alapot adsz a féltékenységre. Hogy mivel tudnád meggyőzni nem tudom..
2014. máj. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Naif_Hazazi ***** válasza:
elég gáz h fél éve kint vagytok és még sehol se voltatok. nem értem az iylet, sztem menj nyugodtan, ha ennyi esze van akkor legyen féltékeny, megérdemli
2014. máj. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem menj és már bocs de szerintem pasid h.ülye mi az már, hogy fél évig csak egy helybe ülni úgymond
2014. máj. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hat eddig eleg sokat beszelgettem munkatarsammal, szerintem megtartja a tisztes tavolsagot.

Hat igen en is ugy erzem hogy gaz, vegul is egy masik orszag fovarosaban vagyunk annyi minden van amit meg akarok lesni.. Hulye voltam hogy nem vagtam neki eddig egyedul.

Valahogy paromat nem erdekli sajna mindenhogy probaltam rabeszelni, de nem ertem el semmit :(

2014. máj. 21. 06:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se vagyok egy menjünk mindenhova típus. De ha a párom akarna és többször kérne nyilván mennék.....nem értem
2014. máj. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom. Azt se akarom, hogy csak azert jojjon hogy vegig ,,szenvedjen" hogy csak kenyszerbol jojjon.. Mutogattam neki sokfele helyet neten hogy mik vannak, de egyszeruen semmi.
2014. máj. 21. 06:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Merül fel a kérdés vajon a kapcsolatotok minden téren tökéletes? Mert ezek alapján nem annak tűnik.
2014. máj. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet fél az araboktól, nem?
2014. máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!