Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Költözés? Müködhet így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözés? Müködhet így?

Figyelt kérdés
A párommal 4 hönapja vagyunk együtt és most 2 hónapig külföldön leszek,megbeszéltük ha hazajöttem összeköltözünk.De még egy évig suliba járok,meg ez a 2 hónap is. Ez működhet?

2014. máj. 21. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Működhet, persze.
2014. máj. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DEXTER22 ***** válasza:
2 honap alatt sok minden tortenhet veled is meg vele is főleg ...ha haza èrtèl akkor azert beszejetek meg...mert van rá esely h megcsal enyi idő alatt. :D
2014. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom,ettöl félek én is
2014. máj. 21. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Van esély rá hogy megcsalja?? Ha nem bír ki két hónapot akkor egy fabatkát sem ér az a személy.

Szerintem bízzatok egymásban, ez a legfontosabb!

Nekem is gyakran van távol a párom, sokszor hónapokig. Persze szörnyű a magány, de kitartunk egymás mellett.

2014. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!