Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom azert nem akar talalkozni mrt tanul. Es majd csak 1 honap mulva tud. Van egy batyam io se tanul ennyit. Szerintem kamuzik vagy nem tudom. Szerintetek tenyleg ennyit tanul? Vagy mar nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet fontos neki hogy végez. Kérdezz rá nála. Mellesleg neked sem ártana egy kis nyelvtan tanulás.
2014. máj. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha érettségire készül akkor szerintem érthető mivel azt nem lehet ellazáskodni.
2014. máj. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kerülne sok utazásba az, hogy találkozzatok, akkor szerintem elég furcsa, mert azért legalább csak egy fél órát is szánhatna rád, attól még nem fog megbukni, de legalább veled is van egy kicsit.

Persze ha parázik is rendesen, akkor simán lehet, hogy a félelem erősebb és tudja, hogy nem tudna veled foglalkozni rendesen még ha találkoztok is.

2014. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem érdekled öt komolyan kérdezö ! A neten facebookon tudtok beszélni vagy email stb. Az én véleményem szerint ez elég furcsa barátság föleg ha közel lakotok egymáshoz ha kollégista messze az már érthetö hogy késöbb.
2014. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehéz válaszolni a kérdésedre, mivel nem közölted, h

hány évesek vagytok! Azért ez ebben a kérdésben,

döntő fontosságú!


Nem gondolod?

2014. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Leckéd kész van már?

Házimunka?

2014. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mire? érettségire? nanemár, én is most érettségiztem/zek és csomó mindenre van időm... nem kell erre tanulni 0-24-be, ha akarna simán találkozhatnátok.
2014. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!