Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok titkolózni De muszály mert tudom hogy a Szüleim kiakadnának . Mit tegyek? ( tobbi lent )

Figyelt kérdés

A Szüleim nem tudják hogy van barátom..es azt foleg nem hogy ki.. De ismerik mivel anyum munkatársának a fia..csak 4 év van köztünk ami szinten zavarná a szüleimet..van ebben jo is mert igy mindig elengednek hozza "tanulni" .. De ez igy nem mehet tovább..

csak felek elmondani..


2014. máj. 21. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy te?

Mennyire ismerik a családot?

Mennyire ismerik a srácot?

Ő szülei tudnak rólatok?

meg még sok kérdés de ennyi bőven elég, helyedben annyit mondanék ( ha ennyire félsz ettől ), hogy van barátod, de majd csak később mutatnád be ha már komolyra fordult a dolog :)

Amúgy se szokás egyből rohanni a másik szüleihez :D

Mesélj róla kellemes élményeket, hogy milyen ember stb. ( Javaslom anyukáddal kezd :P )


Egyébként van valami rossz a srácban vagy kivetni való?

2014. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tényeked is megadhatnál, pl hány éves vagy. Egyébként a hazudozásnak úgyis csak rossz vége lesz, szóval jobb lesz előre kitalálni, hogy hogy adod elő. És ne húzd elő a sokásos idióta tini "már felnőtt vagyok" és "saját életem" közhelyeket, mert én ezért vágnálak pofon, nem a srác miatt.

Egyébként helyesen úgy írjuk: muszáj

2014. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
ki fognak tagadni és pokolra juc
2014. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

MUSZÁJ!!!!!!!!!


Egyébként meg majd ha kicsit érettebb leszel egy párkapcsolatra, rá fogsz jönni, hogy nem titkolhatod az ilyesmit a szüleid előtt. Vegyünk egy szélsőséges példát (de lehetne még sok más dolgot is mondani, de hátha ebből megérted): lefekszetek egymással hamarosan (nem tudom, hány éves vagy, de egy nálad 4 évvel idősebb fiú hamarosan szexelni akar, ha eddig még nem történt meg), esetlegesen baj történik - kihez fogsz fordulni?

2014. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
14 vagyok a fiú 17
2014. máj. 22. 12:07
 6/7 A kérdező kommentje:
18 lesz majus 30-n
2014. máj. 22. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiába 18 a fiú, attól még a dolgok nagy részéhez a szüleid engedélyére lesz szükséged - pl. egy esetleges abortusznál, de nem akarlak riogatni :D Viszont ha arra nem vagy képes, hogy felelősséget vállalj és őszintén felvállald a párkapcsolatod a szüleid előtt, akkor kétlem, hogy később majd felelősséggel és éretten fogsz pl. szexelni.
2014. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!