Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékennyé akart tenni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akart tenni és nem is akart beszélni sem, de látta h nem érdekel h mivel próbálkozik. Most újra elkezdett felém "közeledni". Szerintetek adjak neki mégegy esélyt?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel szakítottunk mert rájöttünk h ez nem fog menni.nem volt semmi vita köztünk,nyugodtan megbeszéltünk mindent.ám az elmúlt pár héten láttam h direkt próbál féltékennyé tenni és egyik napról a másikra nem akart már beszélni velem soha(nem értettem h miért hiszen tényleg nem volt semmi gond köztünk).mondtam neki h oké engem nem zavar.na ekkor kezdte megpróbálni h féltékennyé tegyen.nem is nagyon tudott féltékennyé tenni de már néha szánalmasan próbálkozott.az utóbbi időben viszont újra ír nekem meg egyre többet van úgy a közelemben.tegnap azt mondta h szeretné ha minden olyan lenne mint amikor együtt voltunk.adjak neki még egy esélyt?
2014. máj. 21. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem adnék.
2014. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes viselkedés tőle... közöld vele hogy szánalmasan viselkedett, úgyhogy nem tudod ezek után adsz-e még esélyt neki.. várj 1-2 hetet, aztán adj neki egy esélyt ha úgy érzed.
2014. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!