Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megingott a bizalmam! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megingott a bizalmam! Hogy lehetne visszahozni?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Kisebb hazugságai voltak, volt h elment bulizni, és csak 2-3 hétre rá mondta el. Ilyenek már nincsenek, de kisebb hazugságai vannak. Igazából sose figyel a kérdésemre, szétszórt. Bejelölte egy nő, láttam, és kérdeztem kíváncsiságból hogy ismeri e, és megkérdeztem azt is h tetszett e neki:D mert elég ribis a csaj és régen a könnyűvérű lányokat kereste, nem akart kapcsolatot nagyon:) mondta h nem, nem tetszett neki:) erre később délután találkoztunk élőben is, és mondta h jártak is, mert szóbajött:S az ilyenek miatt kicsit megingott a bizalmam ! Hogyan lehetne visszahozni?
2014. máj. 21. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy, mert nem a bizalmad ingott meg, hanem olyat vársz a párodtól, amit nem tud vagy nem akar megadni.


Két megoldás van:

1. Nem várod el tőle

2. Szakítasz és keresel olyat, aki hajlandó és képes megfelelni ezeknek az elvárásoknak

2014. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért kérnék olyat? felesleges kis dolgok miatt elvesznie, de összezavar ez, és rossz.
2014. máj. 21. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak arra utaltam, hogy a párod (magától) nem olyan, mint amilyen szeretnéd, hogy legyen.
2014. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nem erről szól. Én nem megváltoztatni akarom, vagyis csak ebben ! De szerintem ez alap h nem hazudunk kisebb dolgokban sem ! NE hogy már ezzel én kérjek sokat!:)
2014. máj. 21. 18:03
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

Nem kérsz sokat, csak épp ez neked fontos, neki meg nem.

Sztem erre értette a hozzászóló.

2014. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De szerintem minden embernek ez fontos, es elvarna ezt a masiktol oda vissza!:)
2014. máj. 21. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked fontos, neki nem. Ennyi. Ha most kicsi dolgokban hazudik, később nagyokban fog. Vagy elfogadod így, és nem sírsz rajta, vagy pedig szakítasz.
2014. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!