Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy állnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy állnátok ahhoz, ha a barátotok a szemetekbe mondaná, hogy van nálatok jobb nő? Normális, ha ezért szakítani akarok?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta, hogy vannak nálam jobb nők, de ők elérhetetlenek, ezért nem érdeklik. Csak jó nézegetni őket, mert esztétikusak, de kapcsolatra, családalapításra én kellek neki, mert nem ragad le az álomképnél.

Nekem ez nagyon sértő, szakítani szeretnék. olyan fiút szeretnék, akinek én vagyok a legeslegszebb.



2014. máj. 21. 18:59
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim válasza:
28%
ez így normális :) biztosan te szerinted is van jobb pasi mint a te barátod
2014. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
14%
Hát elég bunkó, hogy ezt így elmondta. De emiatt szakítani... Te is nagyon szeretheted őt. :D Igazi álomkapcsolat ez a tiétek!
2014. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

Én szeretem őt, és nem érdekel még gyönyörködés szintjén sem más pasi, csakis ő izgat.

Nehéz lesz szakítani, de ezzel olyan szinten megalázott, hogy tüske lenne bennem örökre, és így nincs értelme. Többre tartom magam annál, minthogy olyannal legyek aki más nőkben gyönyörködik.

2014. máj. 21. 19:03
 4/58 anonim ***** válasza:
92%
Ez nekem is nagyon sértő lenne. A pasid egy őskori bunkó, ilyet az ember nem mond ki, még akkor sem, ha úgy gondolja. Egyébként ha szerelmes lenne, téged látna a legszebbnek, legjobbnak, legtökéletesebbnek, még akkor is, ha nyilvánvalóan mindenkinél vannak szebb.
2014. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is, kb. azért kellesz neki mert ha ló nincs...
2014. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
19%
a szerelem elmúlik..... :p
2014. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
83%

megmondanám neki hogy akkor keressen mást - aztán látni erre hogyan reagál...

nem akarok én is egy lapáttal rátenni, de akkor te nem vagy neki elég "esztétikus" ? hagyjukmár, nem kényszerítette senki hogy ne fusson másik nők után. anyának jó leszel azt cső?

2014. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
25%

Én is simán megmondanám a nőmnek, akkor is ha full szerelmes lennék belé.

Tudod, mi pasik a szerelemtől még nem veszítjük el minden józan eszünket, és képesek vagyunk reálisan látni. Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy nem hagyna el egy másik lányért.

Egyszóval ő csak őszinte volt veled, vannak még ilyen kis naív emberek. Hagyd el aki szeret, és garantáltan csinálsz belőle egy olyan embert, aki miatt a lányok siránkoznak, hogy a pasik milyen szemetek. Mert miután elhagytad tuti nem mer többet őszinte lenni sem veled, sem mással.

Amúgy csak hajrá, tényleg hagyd ott, de lehetőleg azt mondd neki indokként, hogy egy ostoba p*icsa vagy, aki az átverős, színlelős pasikat szereti, és ezért nem való hozzád, mert ő normális. Akkor legalább érteni fogja, hogy mi a baj vele...

2014. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
42%
leszarnám, mert mindenkinél van jobb :)
2014. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
23%
Nem értelek. Mostanáig te komolyan azt hitted, hogy te vagy a legszebb nő a világon, vagy mitől vagy így kibukva? Nem ismerlek, de tuti van nálad szebb is, okosabb is, háziasabb is... mindenkinél van jobb.
2014. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!