Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az így fair a barátom részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az így fair a barátom részéről? Ennyi ajándék? 16/L

Figyelt kérdés

Féléve leszünk együtt a barátommal, ezért én úgy gondoltam, hogy meghívom étterembe. Azt tudni kell, hogy ő nem túl gazdag, mi meg jól élünk. Nagyon szeretem őt, soha nem a pénz volt a középpontban, én szívesen költöm rá a pénzem. Tehát egy jobb étterembe mennénk, ezért úgy számoltam, hogy kettőnknek lesz minimum 10 ezer. Ezt szánom neki ajándéknak, tehát mellé nem vennék még neki semmit. Ő elkezdte mondani, hogy akkor étterem, és jövőhéten meg megünnepeljük rendesen mert akkor lesz az ajándékozás.. Én közöltem vele, hogy más ajándékra nem gondoltam. (Azért mi sem vagyunk milliárdosok, annyi hogy jobban élünk). Mire mondta, hogy nem baj de akkor ő is csak programmal készül. Ezzel eddig nem is lenne bajom, csak hogy az a program amivel ő készül az nálunk lenne fürdőzés, mert nagy fürdőkádunk van. Tehát ez az ajándék neki semmibe nem kerül, és még ez is nálam van. Soha nem a pénzbeli értékeket néztem, de azért jól esett volna egy 1-2 ezres ajándék is. Szegényebb, de most akkor is van 7-8 ezre. Én közel sem várom, hogy mindet rám költse, de egy kis rész belőle jól esett volna.:(

Köszönöm, hogy végigolvastad. Vélemények?



2014. máj. 21. 19:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen minek ekkora ajándékozás? Nekem az is elég lenne, ha meghívna egy fagyira a barátnőm, aztán este berakunk valami jó filmet, meg hozzá pattogatott kukoricát csinálunk, és a film után mi forgatunk...:D
2014. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Javítás a kérdésben; "EZ így fair", akart lenni
2014. máj. 21. 19:37
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Mi idősebbek vagyunk, de be nem tenném a lábam egy étterembe. :D Inkább elmegyünk valami normális, egész napos programra, ami még olcsóbb is. :D
2014. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Froncsi ***** válasza:
100%

Ha nem volt soha a pénz a középpontban, akkor nem értem a kérdést.

Amúgy meg CSAK fél éve vagytok együtt. Szerintem butaság ilyeneket ajándékozni egymásnak, de embere válogatja.

Velem lehet a baj, de én a fél éves kapcsolatot nem is kívánnám igazán megünnepelni, egy közös egésznapos program, virág, vagy csoki aztán ennyi.

2014. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ezerszer többet ér egy közös fürdőzés a párommal, mint akármilyen drága szar. Összebújtok, romantika, gyertyáfény akár, fürdősó, sok hab, masszázs, egymás megmosása, erotika, pára stb... ne mondd, hogy ez nem szép ajándék. Felszínes vagy, és bármennyire is nem a pénz számít neked, igen is az számít. Párom jobb anyagi helyzetben van nálam sokkal, mégse haragudnék meg rá SOHA, ha "értéktelen" (értsd: nem pénzért vásárolt) ajándékkal készülne nekem. Hiszen amíg a te értékrended szerint ennek nincs értéke, szerintem igen is hatalmas. Elég gusztustalan, hogy 16 évesen már így gondolkodsz...


Amúgy meg fél év miatt drága étterembe menni menőzés, semmi több, és baromi kellemetlen helyzetbe hozod vele a férfit.

2014. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen,több esze van,mint Neked. 20.házassági évfordulót sem ünnepel mindenki étteremben,nemhogy fél év járást.

Elég lett volna 3 lufi is.Arról nem beszélve,hogy baromi kellemetlenül érezheti magát,hogy pénzelni akarod,és ezzel nem száll versenybe.

2014. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves együttlétet még nem kéne megünnepelni, egy fiatal lánynak nem illik pasit étterembe hívni, akkor sem ha van pénze. Bocs, én kicsit maradi vagyok, de a mi időnkben még ez így volt. Az egyévesre is csak egy fényképet készítetnék neki vagy egy csokit kapna. Ne a lányok kényeztessék a fiúkat anyagilag, hanem fordítva, az lenne a szerencsés. Még akkor is, ha neked van több pénzed. Mert az a fiúknak rosszul esik, ha kimutatod, hogy ő csóró te meg gazdag vagy, egyszerűbben fogalmazva.
2014. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, csak azt kihagytam hogy a közös fürdőzés nem oldható meg, mert anyáék elég szigorúak.. És egyáltalán nem érzi kellemetlennek, mert többször meg szoktam hívni ide-oda, és nem szokta mondani hogy ne, hanem simán elfogadja. Azt meg már én döntöm el, hogy mire költöm a pénzem. Csak magamból kiindulva én biztos adnék valamilyen ajándékot.
2014. máj. 21. 19:47
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem az ingyenessel van a baj, hanem azzal, hogy ez nálunk nem kivitelezhető, vagy csak ha nincsenek itthon az meg nagyon ritka. Ezt mondtam neki is, de azt mondta h volt már, hogy kettesben voltunk. Persze volt ilyen, de az is ritkán (mert húgom általában itt van), és csak kis időre.
2014. máj. 21. 19:49
 10/22 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy ezt a pénzt spóroltam, hogy meghívhassam..
2014. máj. 21. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!