Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti meddig maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti meddig maradnátok a kapcsolatban, ha már nem vagytok olyan szerelmesek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy együtt éltek, és egyenlőre nincs kinézve másik nő.

A barátnőtökkel minden rendben, mind a konyhában, mind az ágyban megállja a helyét, jól kijöttök a hétköznapokban is.

Fiatalka, a húszas évei elején jár, csinoska is. Ő az érzelmi változásotokból egyenlőre semmit nem érzékel.


Maradnátok vele akkor is, ha már nem vagytok szerelmesek, vagy inkább kilépnétek, mielőtt felmerül a házasság/gyerek gondolata.


Főként 25-30 év körüli férfiak véleménye érdekel.

Mit tennél és miért?


Köszönöm :)


2014. máj. 21. 20:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok :) 22/L
2014. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha már együtt laktok, fura h még nem merült fel a házasság, gyerek gondolata... de amúgy meg egy idő után elmúlik a szerelem, ez törvényszerű.
2014. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 BlackSword ***** válasza:

"olyan szerelmesek" Ezt hogy érted???


Na most az bizonyított tény, hogy lángoló szerelem előbb-utóbb elmúlik, és átalakul mássá... De elég sok férfi éli le az imádott nő mellett az életét, még ha nem is "olyan szerelmes"...

2014. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Felmerült, de még minimum két évet terveztünk várni. Nem téma napi szinten.


Nem olyan szerelmesek, mint az elején.

2014. máj. 21. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te már kifelé kacsintgatsz ebből a kapcsolatból. Így viszont baromira nem tisztességes, hogy nem vagy őszinte a barátnőddel. Úgyhogy ha így áll a helyzet, lépj ki a kapcsolatból, mielőtt tovább bántanád őt. Fogadjunk, az a másik verziód, hogy vele maradsz, de majd szeretőt tartasz, mert hát azzal majd lángolnak az érzelmek és a szenvedély. Ideig óráig tényleg... A szerelem meg elmúlik, de legalábbis átalakul. Nem mondták még neked?
2014. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha igazi szerelemmel szeretted volna, nem éreznéd azt, hogy már nem szereted annyira...vagy hogy nem vagy szerelmes.


Akkora marhaság ez a szerelem elmúlik duma... mi a tökömért múlna el? Ja max akkor ha sose érzett az ember igazi mélyről jövő szerelmet....


Én szerelemmel szeretem a feleségemet. Ez nem csitult, nem lanyhult, csak erősödött amióta együtt vagyunk. És erre páran már jöttek nekem azzal hogy olyan mintha friss szerelmesek lennénk:D pedig már rég csak megszokást kéne éreznünk egymás iránt meg ragaszkodást, meg szimpla szeretetet...f...szság. Szeretem az anyukámat, szeretem az unokahúgomat, de a feleségembe szerelmes vagyok.


Ha úgy éreztem volna a kapcsolatunk alatt, hogy az érzéseim kevesebbek iránta akkor úgy tisztességes hogy elmondom neki, és nem veszem el és kilépek.


25/F

2014. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, jóhogy szerelmes vagy a feleségedbe, mivel gondolom, nem húsz éve vagytok együtt..
2014. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BlackSword ***** válasza:
Hatos!!! Aztán veszekedtetek már??? Majd fogtok...
2014. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

"Aztán veszekedtetek már??? Majd fogtok."


Ez de szánalmas, ne is haragudj... mi van? Savanyú a szőlő? Fáj amikor másnak harmonikus a házassága/kapcsolata vagy mi? Ha jól megy 2 ember között a kommunikáció, akkor nem kell hogy veszekedjenek...


idióta.

2014. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lényegtelen mióta vagyunk együtt. A szerelem az szerelem.


Egyébként pedig miért is kéne veszekednünk? Nem mindenki veszekszik. Tudod kedves akárhányadik unintelligens hozzászóló, létezik olyan hogy az emberek megbeszélnek egymással mindent. Azt is ha valami gond felmerül esetleg.


Baromi nagy újdonságot mondtam mi? ..... ostoba.

2014. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!