Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított a barátjával, mert a fiú nem bízott benne, mert a lány minden hétvégén bulizni járt és kavart az ottani fiúkkal is. Állandóan a mobiltelefonján lóg és nem képes 5 percig kibírni, hogy figyel a másikra és a kijelzőt bámulja vagy zenét hallgat. Cicanadrágot hord és egy irtózatosan ronda napszemüveget.(olyan feje van mikor felteszi, mint egy légynek)
2014. máj. 21. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Szétkúrni, és eldobni.
2014. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kis ribi :)
2014. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok róla, ő egy ilyen ember. Én nem ismerkednék vele. Ettől a mobil mániától kiborulok. :(
2014. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Semmit.


Viszont, aki úgy beszél egy másik emberi lényről, hogy "szétkúrni, és eldobni", azt viszont szerintem megkínozni kellene.

Minden ember egyenrangú, és te is csak egy senki vagy, kedves első válaszoló, és nem tudom mégis mitől tartod annyira magad, hogy te úgy bánhass egy másik emberrel, mint egy húgyos-sz__aros ronggyal.

2014. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 👏👏👏👏 Végre valaki.
2014. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es! Szeretlek :)
2014. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt esze a srácnak, hogy kitette a szűrét, mert ez a csaj az elmondottak alapján nem barátnő-alapanyag.
2014. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És még az ismerősömnek a srácról panaszkodott, hogy elhagyta, nem érti hogy miért...Nem akartam közbeszólni, hogy jól tette.
2014. máj. 21. 22:05
 9/9 anonim ***** válasza:

szívesen kavarnék vele én is, ha tetszik :)

mást nem.

2014. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!