Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem legnagyobb szerelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legnagyobb szerelmét hogy tudom elfelejteni? 1 éve nem bírom, az öngyilkosság határán vagyok. Még mindig beszélünk meg néha találkozunk. Nem akarok találkozni vele, de reménykedem mindig hátha.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lenne megoldás a halál, de nem bírom tovább ezt... szeretném újból átölelni, megcsókolni.. de nem lehet... a munkám miatt hagyott el... bármit megtettem volna, hogy ne menjen el... az életemet adnám érte... de adjam is... nem tudom, mit várok.. végső elkeseredésemben írok itt. Barátok, család szerint el kellene felejtenem, de nem megy... HOGYAN?
2014. máj. 21. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

egy cipőben járunk. csak engem ő hagyott el, a munkája miatt.

:(

2014. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van barátnője? Szerezd vissza.De ne legyél öngyi.
2014. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi a munkád?
2014. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha már kárt akarsz tenni magadban pszichológus.

A halott embernek nincsen esélye már. Ezt tartsd észben. kérj segitséget amig nem késő!

2014. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sok százezren mennek ezen keresztül. Jelenleg én is ezt élem át. De az öngyilkosság azért túlzás.

1,5 év mennyország után hagyott el az exem, valami rusnya pasiért, olyan vagyok mint a mosott szar, de az idő és a hozzáállás mindig segít. De nagyon nehéz az tény. Viszont mindenki átmegy ezen. Nem vagy egyedül. És nem ér annyit, hogy miatta megöld magad. Lesz másik.


21F

2014. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Töröld az elérhetőségeit mindenhonnan, hogy semmi ne emlékeztessen rá, és ne beszélgessetek meg ne találkozzatok... Pár hónapba lehet bele fog telni, de más megoldás gondolom nincs. Ja, meg lehetőleg mozogj valamilyen új társaságban, kösd le az idődet.
2014. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem bírom tovább... nem bírom már. egy gyárban vagyok részlegvezető, valamikor 3 műszakban van meló.


Hiányzik... szertetem, és mindig is őt fogom szeretni... nem tudok mást ez így nem élet...

2014. máj. 21. 21:35
 8/14 anonim válasza:

Lehet, hogy nagyon rossz, de még mindig jobb, mint a "semmi"! :) Adj magadnak esélyt! Lehet, hogy eltelik egy kis idő, és újra ugyanolyan boldog leszel... sőt, szinte biztos, hogy így lesz. Minden csak idő kérdése.

Próbálj közelebb kerülni a barátaidhoz! Ha valaki kilép az életedből, mindig jó, ha "kárpótolod" magad valaki mással. Nem feltétlen olyannal, akit ugyanúgy szeretsz, egyszerűen csak olyannal, akivel elütheted az időt, és kicsit is jól érzed magad. Valamint nem azt mondom, hogy konkrétan ismerkedj, de ilyenkor az új ismeretségek is előnyösök lehetnek. Rengeteg érdekes ember van. Nagyon le tudják kötni az embert az ilyen "újdonságok", az új kapcsolatok, levelezések. Kitartás! :)

2014. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fontos akkor miért nem mondod meg neki, hogy hiányzik és mondasz fel a picsâba, ha csak ennyi az oka, hogy nem lehettek együtt? komolyan a szaros munkád többet ér, mint hogy együtt legyél vele?
2014. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem,nem ér többet, de már van valakije... az igazi ok ez lehetett... a világmindenségnél többet ér nekem ő
2014. máj. 21. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!