Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vékony nő az egzisztencia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony nő az egzisztencia, kapcsolatok, vagyon jele a férfiaknál?

Figyelt kérdés
A "nagy, híres, gazdag" férfiak mindig vékony, szexi nővel jelennek meg a saját kinézetüktől függetlenül. Sohasem combossal vagy pocakossal, se nem alacsonnyal.
2014. máj. 22. 16:52
 1/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Nincs szerintem semmi ilyesmi benne. Férfi szemmel nézve a vékony lányok a szépek és kész... Amelyik férfi megteheti, márpedig aki gazdag az megteheti az szép lányt választ maga mellé...
2014. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a hírességeket lelkileg széjjel szabják, ha nem vékonyak. Ezért látsz kevés átlagos testalkatú sztárt.
2014. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A "se nem alacsonnyal" rész hülyeség a többire meg az ad magyarázatot, hogy egy milliomos mellett egy nő is tud bőven adni magára. Pl: Gates neje se topmodellből lett, de mivel a férje a leggazdagabb ember a világon, nyilván gyerekek és 20 év házasság után is van lehetősége/energiája adni magára.


Emellett persze közrejátszik az is, hogy egypáran gyakorlatilag úgy választanak maguknak csajt, mint mások ruhát a boltban, de ez meg nem csak a gazdag pasikra igaz. Gazdag nőt se látsz szottyadt, randa palival.

2014. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, de mikor az újságok között böngészve vagy itt a neten meglátom, h "Xy mennyit hízott" vagy más módon kritizálják, szívem szerint felhívnák a cikkíró hölgyet és megkérdezném, h"Miért?Te hogy nézel ki te majom??!!"

Nevetséges ez az egész, főleg, h a filmek papolnak, aztán tessék....

2014. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam is kincs ez.

21F

2014. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úristen olyan szinten szétkúrta az agyam ez a kérdés meg a ráadott válaszok, hogy hihetetlen.
2014. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem egzisztencia jele hanem az ízlésé :D ha már van egy "kis" pénze válogat.
2014. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert szerencsére van annyi vékony (=jó) nő, hogy ne csak a leggazdagabb férfiaknak jusson.

Inkább annak a jele, hogy a férfi képes felszedni jó nőket. Ez pedig független a státuszától, anyagi helyzetétől. Az autószerelő meg az üzletember is csajozhatnak ugyanolyan jól. Csak az autószerelő a lakótelepi műkörmös jócsajt dugja majd, az üzletember meg a modell jócsajt.


És hozzá teszem, a vékony alatt én az átlagost is értem, tehát az én terminológiámban aki nem olyan dagadt hogy már ne bas.-znám meg, az vékony. Ők is inkább vékonyak, mint büdös dagadtak:

[link]

[link]

[link]


az olyan nőt, akit megb-@sznék, vékonynak hívom

az olyan nőt, aki nem b-@sznék, dagadtnak hívom

Bár tudom, hogy a kérdező valszeg a klasszikus vékonyra gondol.

2014. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!