Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség egy baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség egy baráti ölelésnél, és a között, ha valaki többet érez a másik iránt?

Figyelt kérdés

Hosszabb ölelés?


Pl. elköszönéskor.


Kb. mennyi ideig? (oké, relatív, ha siet az ember akkor persze rövidebb, és tudom nem lehet nagyon meghatározni így idővel).



2014. máj. 22. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
ha lány vagy, és ölelés után megkérdezed: Pisztolyt hordasz a zsebedben? és a válasz: Nem ... na, akkor az nem baráti ölelés volt
2014. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Froncsi ***** válasza:
100%

Nem, szerintem nem a hosszában van a válasz.

Baráti ölelésnél a karommal átölelem, aztán kb itt kifújtunk. Esetleg megsimogatom (nem fiuk esetében! Nem buzulunk) a hátát, derekát közben.

A szerelmes ölelésnél jóformán magamhoz szorítom, mert mindenét magaménak akarom tudni. Érezni akarom ahogyan hozzám símul, nem csak a kezemmel ölelem, hanem alapból közelebb is állok hozzá, a fejemet is ráhajtom, mocorgok, hogy érezzem a haját az arcomban, megpuszilom, megszorítom...

Rohadjon meg, kell egy ölelés! :(

2014. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első, tudom mire gondolsz, mert már volt barátom xD

És nem ilyen jellegű válaszokra vagyok kíváncsi.


Ugyanakkor humoros maga az egész. :)

2014. máj. 22. 18:22
 4/4 dragonkalo ***** válasza:
Egyetértek másodikkal,én is belefúrom az arcomat a hajába,érzem az illatát,a testmelegét ahh fucking szerelmi bánat.. :(
2014. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!