Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a kamionos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a kamionos pasikról? valóban a munkájuknak élnek, és nem akarnak párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen,és néha pihenőknél felszednek pipiket :S


Gondolj bele, hogy sokan 20órákat is levezetnek egyhuzamba pihenés nélkül....hetekig is akár csak pár nap szünettel és így nincs idejük párkapcsolatra :/

2014. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na ez érdekel, mit gondolnak rólunk! Az első kommentelő már butaságokat írt! Pipik, 20 óra vezetés:-(
2014. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek nagyon rendes és normális kamionos pasit, akivel itt ismerkedtem meg és nagyon jó barátok lettünk. Egy nagyon értelmes, okos, intelligens férfi aki szorgalmasan és kötelességtudóan dolgozik, megy amikor mennie kell és tartós, normális párkapcsolatban él, nem kufircol össze-vissza, ahogy azt sokan a kamionosokról hiszik. Nyilván van köztük is olyan (gondolom) aki nem veti meg a könnyű útszéli prédát, de azért ők is tisztességes férfiak, akiknek a vezetés a munkájuk és elsősorban azt levezetni, teljesíteni akarják, hogy mielőbb hazajussanak a kedvesükhöz :)
2014. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a bizalom megvan,akkor lehet párkapcsolatuk.Sőt van is.Fárasztó meló,de nekik ez hobbi is!Van szép oldala is,van bosszantó is.Na a pipik meg olyan,hogy embere válogatja.😃
2014. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. máj. 22. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem rokonom férje kamionos. A nőre 4X éves korára, mire kirepültek a gyerekek, rászakadt a magány is, bepasizott. Nem lehet könnyű, hogy nincs kihez bujni esténként. én nem kezdenék velük, ez olyan mint a távkapcsolat.
2014. máj. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pandas74 ***** válasza:
DE IGEN!AKARNAK!PL en is csak rohadt nehez ugy ez,mert ha affelol nezzuk,hogy rengeteg egyebkent jol mukodo kapcsolat,hazassag megy tonkre az allando tavollet miatt,akkor vajon uj kapcsolatnak mennyi az eselye?Van itt olyan komment is ,aki azt irja ,elbol elutasitja a kamionos ferfit......lehet rossz tapasztalata van!Pedig valakinek a hozzaallasa alapbol nem a munkajatol fugg!
2014. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!