Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan ember akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember akinek éppen szerelmi bánata van? Hogyan dolgozod fel?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem. próbálom terelni a figyelmemet. de nem segít semmi. minden gondolatom a számomra nagy Ő körül forog. :/
2014. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos sokan, mindenki a maga módján.
2014. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Froncsi ***** válasza:

Kiírok egy csomó kétértelmű posztot facebookra, szerelmes zenéket linkelgetek, csinálok 2-3 közeli képet a könnyes szememről, aztán amikor megkérdezik mi a baj, megmondom, hogy hosszú történet...

Viccet félretéve szar dolog a szerelmi bánat, abban biztos vagyok. Egy barát rengeteget segít. Ki kell beszélni magadból, de csak olyannak, aki nem fog lehülyézni, és mégjobban megbántani.

2014. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
4 hete a szobámból is alig bírok kimozdulni, egész nap mint egy zombi, nyugtatón élek...
2014. máj. 22. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
én meg 2 hónapja és nem csak szerelmi gond...
2014. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet ebből agykurkász lesz nekem.
2014. máj. 22. 19:30
 7/9 dragonkalo ***** válasza:
Sehogy nem tudom feldolgozni,inkább iszok néhány üveg bort :') fuck
2014. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nehéz .. de mindenki előtt mosolygok és azt mondom hogy minden jo :)) őt meg megeszi a méreg :*
2014. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmúlhatna már igazán. Ami régen boldoggá tett az ma már nem. Csak teszem a dolgom mint egy zombi és semmi nem tesz boldoggá. Eddig lottóztam de már az sem csinálom mert az se tenne boldoggá ha nyernék egy rakás pénzt, beveszek egy nyugtatót de nem bírok leállni addig amíg el nem fogy a levél. Na de még sem mehetek dokihoz azzal hogy szerelmi bánatom van :) Úgy szakítottunk hogy írt facen egy üzenetet aztán letiltott, mintha egy darab rongy lennék...
2014. máj. 31. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!