Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törvényszerű, hogy a szép nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű, hogy a szép nők mindig egy nagydarab, macis, csúnyácska fickó mellett állapodnak meg?

Figyelt kérdés
Nem akarok felszínesnek tűnni, de egyszerűen olyan az izlésem, hogy a vékonyabb, nyúlánkabb alkatokra bukok, és nem tudnám elképzelni magamat egy testesebb pasival. Persze, ha hozzámegyek valakihez, aki a házasság során felszed egy picit, az egyáltalán nem zavar. De azért foglalkoztat ez a kérdés, mert az exemből kiindulva (aki soványabb típusú srác), Úgy tűnik, hogy a vékony pasik csak náluk vékonyabb, tehát nagyon sovány nőt vesznek el. Én kifejezetten vékony vagyok, de a csípőm kerek, és egy egészséges, női alkatom van, mégse voltam soha elég vékony neki. Emellett az arcommal sincs baj. De én egyszerűen a vékonyabb (nem angolkóros, de az átlag magyarnál véknyább) fazonú ürgéket szeretem, így vagyok beállítva..Akkor most fanyalodjak rá egy macisabb pasira, és fogadjam el hogy csak ilyen férjem lehet?

2014. máj. 22. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az angolkór az nem hulla fehérséget jelent (D vitamin hiányt)? o.O


Amúgy nem, nem törvényszerű. Azzal vagy, akit szeretsz és tetszik.

2014. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
neked jó eséllyel semilyen :)
2014. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem több marhasovány ember van az utcán, mert a macisabbak vagy kockulnak, vagy kondiznak. Menj, sétálj, ismerkedj :P
2014. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
jézusom....ahhoz mész hozzá akihez akarsz, erre nincsen szabály. szerinted akkor csak mackós pasiknak van felesége?
2014. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha így lenne, akkor nagydarab mackósként lenne esélyem, de mivel ember számba se vesznek engem, ezért itt szerintem megbukott az állításod részemről.
2014. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért gondolom így, mert mindenhol ilyen házaspárokat látok.
2014. máj. 22. 19:11
 7/15 anonim ***** válasza:
igen, most kénytelen leszel hozzá menni egy minimum 150kg -os pasihoz.
2014. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de nagyon nem így működik.

Ha meg van a vonzalom, akkor nem számít sem a kor, magasság, testsúly...

2014. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hjajjj..... remélem ez csak kamu. Ha nem, akkor pedig ne mackós pasit keress, hanem egy pszichoterapeutát.

Lehetőleg szakorvost, aki két terápia között majd azt is elmagyarázza neked, hogy mi az az angolkór.

2014. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálj meg gondolkodni, nem megy ez neked.
2014. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!