Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
24F vagyok. A munkahelyemen és ismerősi körömben, folyton feljön a téma, sokszor akár a hátam mögött is, hogy miért vagyok egyedülálló. Ez elég sokszor torkollik olyan beszólásokba ami megsérti az intim szférámat. Úgy értem egyáltalán miért törődnek azzal, hogy van-e valakim? Én sose szoktam pletykálni vagy kiteregetni a magánéletemet. Én úgy gondolom ez a normális viselkedés, de amint belépek ezen körökbe, ahol van valami minimális bizalmi viszonyom a többiekkel, egyből feljönnek ezek a kérdések és nekem semmi kedvem válaszolni rájuk. Ami pedig végképp feldühít, hogy sokszor segítő szándékkal kitalálnak mindenféle elméleteket, amiknek nulla alapja van és aztán ezen csámcsognak napokon keresztül. Ennek mi értelme?

2014. máj. 23. 07:24
 1/10 Noydra ***** válasza:
Mert nincs jobb dolguk munka közben...
2014. máj. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azon kívül, hogy valóban azok törődnek legtöbbet az ilyen hülyeségekkel, akik valóban nem nagyon dolgoznak, még feltűnt, hogy ezen emberek nagyon el is vannak hízva (a férjeik és a fiaik is) és egyáltalán nem szimpatikusak sem külsőre sem belsőre.
2014. máj. 23. 07:50
 3/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm ugyanilyen, sajnos nem fogja fel, hogy az emberek bizony pletykálnak. Rajtad múlik, hogy mennyit osztasz meg a magánéletedből. Ha szóba kerül, mondhatod, hogy most jó egyedül, kalandozol inkább. Nem értem, miért vagy ezen kiakadva.
2014. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert én nem kérek ebből. Nem is osztottam meg eddig semmit, nem értem akkor miért foglalkoznak vele.
2014. máj. 23. 08:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj el akkor remetének. Az emberek sokfélék, nem úgy fognak viselkedni, ahogy elvárod.
2014. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok remete csak nem osztok meg velük mindent.
2014. máj. 23. 08:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van.Nem kell az ilyenekkel foglalkozni,és kész.
2014. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szeretnek csámcsogni más dolgán, ha nem a társadalmilag elvárt dolog szerint éled az életed, akkor már 'beléd kötnek'

Ismerős ez a helyzet, gyárban dolgozom szingliként ráadásul nők között. Hiába mindom hogy ronda vagyok, de ezt nem fogadják el indoknak.

23f

2014. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom az olyan embereket akiknek annyira szar, vagy unalmas az életük, hogy másén csámcsognak...


Egyébként ez az ok. Uncsi a saját életük...ennyi.

2014. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 z. f. válasza:
mit dolgozol?
2014. máj. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!