Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Féltékeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Féltékeny vagyok és nem tudok rajta változtatni?

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok egy lányra, akivel a barátom már lassan 2 éve beszélget. Mi 4 éve vagyunk együtt. Tavaly találkozott a lánnyal úgy, hogy nekem utólag mondta meg, illetve tudta hogy én is munkát keresek és lehet hogy el is tudtam volna ott helyezkedni amit ennek a másik lánynak ajánlott. Utána a lány 4 hónapig ingyen dolgozott, én előbb otthagytam volna azt a munkahelyet, de szerettem volna ha a barátom nekem segít nem pedig ennek a lánynak és még elis kísérte őt a munkahelyre, ahol az ő egyik ismerőse volt a főnök.

És azóta nagyon féltékeny vagyok erre a lányra, meg bárhová menne arra is. Ez 1 éve volt és azóta is tartják a kapcsolatot a lánnyal beszélgetnek, online játékkal játszanak. A lánynak is van barátja, de egyszerűen képtelen vagyok, arra hogy ne legyek féltékeny. Nagyon szeretem a barátomat, de hiába kérem arra, hogy ne beszélgessen ezzel a lánnyal mert nekem rosszul esik, mardos belűlről a féltékenység. Mondogatja, hogy engem szeret, de akkor miért nem tudja bontani a baráti kapcsolatát ezzel a lánnyal, ha tényleg engem szeret?

Nem voltam mindig ilyen féltékeny, csak az utóbbi időben rettegek, hogy elveszítem, és iszonyatos amit érzek, az aggódás, és akkor még mondja is, hogy vele játszott tegnap..., inkább ne mondaná. 4 év van köztünk ő most 25 éves, a lány 22, akivel játszik meg beszélget. :S

Mit tegyek? Én bármit megteszek neki, ha azt kéri hogy ne beszélgessek valamelyik haverommal, de ő ezt miért nem tudja megtenni?


L/21



2014. máj. 23. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg elfogadni. Mást nagyon nem tehetsz, bízz benne. Tudom milyen nehéz, én is voltam így de nekem sikerült megbékélnem.

20L

2014. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan lánybarátom, akivel akárki kérné, nem szakítanám meg a kapcsolatot. Mondjuk az több, mint 10 éves barátság.


Parancsolgatással egyébként nem sokra mész. Inkább azon dolgozz, hogy a ti kapcsolatotok erősödjön, ne az övék gyengüljön. Több közös program, minőségi együtt töltött idő.

2014. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fuuuu, én tuti kiakadok, ha a csajnak ajánlja a munkahelyet, nem pedig nekem... most eltekintve attól, hogy ingyen dolgoztatták. Tudom milyen a munkakeresés, meg mennyire elkeserítő, ha folyton a nemet kapod vagy ha még azt sem közlik... azért ez elég köcsög dolog volt a barátodtól.....


Megértem, hogy idegesít, de azt megszabni, hogy kivel beszélhet... De ugye csak online beszélgetnek vagy a való életben is találkozgatnak?

2014. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok változtatni egy kicsit a helyzeten. Online beszélgetnek csak. Még nem írtam hogy a lány átis akart engem verni egy másik munka kapcsán. Én grafikus vagyok ő programozó, és egy weblapot kellett volna elkészítenünk és belevonta a barátját is a munkába. 100 at akartak együtt kérni, egy weboldalért, amibe az én részem még benne sem volt. A grafikai tervezés része, mert azt nem tudták volna megcsinálni. És hiába magyaráztam a barátomnak, végig az ő pártját fogta, hogy mind ketten hibásak vagyunk, vagy hogy neki van igaza. 10x-re mondtam el, hogy mi történt és utána értette meg és adott nekem igazat. Ez is 1 éve volt, én csak annyit szerettem volna, ha ezzel a lánnyal bontja a baráti kapcsolatát. De ő nem szeretné, mert hogy nagyon nehéz barátokat találni. Tudom hogy nagyon szeret engem, és énis nagyon szeretem őt. Ma jön át hozzám és megbeszéljük mégegyszer, mert idáig csak telefonban beszéltünk róla ma. 1 évvel ezelőt már megnyugodtam, és megígérte hogy soha többet nem ajánl másnak munkát és én leszek az első, csak az a srác ismerőse programozót keresett nem grafikust, viszont én a programozást is megtanultam, magamtól de csak a html css részét és nélkülük sikerült megcsinálnom a weblapot, úgy hogy nem tudtak engem "átverni" azzal, hogy 100 ezret akartak érte kérni.

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. máj. 23. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!