Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy zúgjak ki a barátomból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zúgjak ki a barátomból?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy Ő nem tartja olyan nagyra a kapcsolatunkat. Én viszont halálosan szerelmes vagyok belé. Szeret...nem akar szakítani, de így elég rossz nekem, hogy én totál oda vagyok érte, ő pedig csak elvan velem. Csak hetente találkozunk, ő nagyon sokat dolgozik, így nem is nagyon tudnánk többször. Nekem nincs semmi dolgom, most hogy elkezdődött a szünet suliban, folyton csak arra gondolok hogy vele akarok lenni, nincs kedvem semmi máshoz. Hívnak a barátok ide-oda, de még hozzájuk sincs kedvem, persze azért elmegyek, de ritkán érzem jól magam velük, mert a barátomra gondolok. Elkezdtem sportolni, az kicsit lefoglal és jót is tesz a lelkemnek, de ez csak egy dolog... mit csináljak egész héten, ha nincs kedvem semmihez? :( És hogy zúgjak kicsit ki belőle?
2014. máj. 23. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet szabályozni, vagy elmúlik vagy nem

az idő tényleg segít, és az is ha lefoglalod magad, próbálj olyat csinálni ami levezeti a feszültséget mondjuk (a sport az jó) meg amit szeretsz csinálni, olvass mondjuk

2014. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szakítsál és felejtsd el !!! Ez a legjobb megoldás hidd el, tudod a túl jóképű srácok csalfák !!! Keress mást, aki megbecsül és szeret téged !!! Ja a másik, pedig, hogy tanuljál és a barátnőiddel töltsd az idődet illetve járj el bulizni, az majd segít ebben. Az írásod alapján te egy nagyon emocionális, érzelmi lélek vagy, ami még segíthet, az pedig az, hogy igyál sok bort és kapcsolódj ki.
2014. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!