Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy eldöntött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy eldöntötted, mindenáron megszerzel valakit, és úgy is lett?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
én most azon vagyok.
2014. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert van bennem annyi tartás, hogy nem futok olyan után, akit nem érdeklek.
2014. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem döntöttem el, hogy mindenáron. Csak megláttam, és elhatároztam, hogy szeretném megismerni. Amikor megismertem, akkor pedig hogy szeretnék vele lenni. Azóta a párom.
2014. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még olyan emberrel akivel kapcsolatban így éreztem volna.
2014. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a 2-el értek egyet.


Ha valaki eldönti, hogy "mindenáron" megszerez valakit, akkor gyakorlatilag eldönti, hogy mindenkit lesz@r, és csak magával fog törődni. Ebből pedig soha nem sül ki semmi, főleg nem párkapcsolatnál, aminek az a lényege, hogy tiszteletben tartsuk a másik felet.

Ugyanis a másik felen múlik a dolog, és nem a te elhatározásodon. Ha ő nem akarja, akkor te vagy megalázod magad (ahogy a 2-es válaszoló írta), vagy pedig megsérted őt a folyamatos zaklatásoddal, és csak azt éred el, hogy megutál.


A párkapcsolat nem úgy alakul ki, hogy te eldöntöd, hogy megszerzed az illetőt, hanem két ember folyamatos interakciójából bontakozik ki. Nem egy ember építi fel erőszakkal, hanem két ember szeretettel és kölcsönös egymásra figyeléssel.


Úgyhogy ebben a formában az a kérdésre a válasz, hogy "nem".

2014. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kétszer is meg akartam szerezni mindenáron egy-egy nőt, jól rá is b#sztam. Azóta vagyok ginofób.
2014. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 g.kiki94 válasza:
Egyszer volt ilyen, hogy kell nekem és kész. Meg is szereztem, persze nem úgy ahogy én akartam. Én a fülig szerelmes kézenfogós dologra vágytam, ő meg hát na, lyukra játszott... Egy naiv hülye voltam :D azóta nem csinálok ilyet, és van hogy nagyon szeretnék valamit , de csak ha a másik fél is akar engem :)
2014. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, főleg az 5-ösnek!
2014. máj. 23. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!