Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsen normális pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen normális pasim?

Figyelt kérdés
Nem szőke hercegre vágyom vagy ilyesmi de ha külsőleg nem is olyan szép legalább belül lenne normális.Nem vagyok annyira csúnya van egy ismerősöm aki mások szerint is csúnyább nálam és neki van egy jó képű normális pasija.Nem értem nekem miért nincs ? Volt már pasim de értelmileg nem volt hozzám illő szerintem külsőben sem .És az is nagyon bosszant,hogy csak a cigányoknak vagy hülyéknek jövök be és csak ők járnának velem...(már tényleg nagyon akarok egy normális pasit nem vagyok válogatós de tényleg csak olyanoknak jövök be aki hülye is meg csúnya is.)

#pasii :$
2014. máj. 23. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát akivel cigány járt annak én sem érinteném meg semmijét :D különben ha egy unalmas ember vagy akkor ne várj csodát
2014. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert te se vagy az.
2014. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jaja zsák a foltját...
2014. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj h én igenis normális ember vagyok és nem vagyok unalmas sem sok haverom van és senki nem gondolja így . Nem jártam cigánnyal -.-" csak azt mondtam h őket érdeklem meg a normálatlanokat !
2014. máj. 23. 15:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Ángyálom járunk e egyem a cuncidat
2014. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Épp azért nincs normális barátod mert többnek tartod magad az átlagnál pedig nem vagy több.
2014. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? az írásod egy tizenévesére emlékeztet. Bántás nélkül mondom.
2014. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam többnek az átlagnál és nagyképű sem vagyok.Igen átlagos vagyok de hülye nem. És nem bírom ha valakivel nem lehet komolyan beszélni.Gimibe járok nem szakmunkásba vagy ilyesmi .. és mégis az alja nép néz csak rám kb.
2014. máj. 23. 15:24
 9/13 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2014. máj. 23. 15:27
 10/13 anonim ***** válasza:
szakmunkás mért lenne alja nép? nélküle tető se lenne feletted vagy épp,hogy lenne házatok?..
2014. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!