Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik az exem, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eli Apricot kérdése:

Hiányzik az exem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hónapja mentünk külön a barátommal a szakitas oka az összeférhetetlenség volt, a vége felé napokig veszekedtünk. Az elején is látszott hogy nem illünk össze ( az élet számos területén ellentétei vagyunk egymásnak), de ő nagyon szerette volna ha adok egy esélyt a dolognak. A szakítást végül ő mondta ki ráadáaul a barátság folytatását is kizárta és elég durván elküldött. Nekem ez borzasztóan fáj és hiányzik, amig nem voltunk ilyen szoros viszonyban nagyon jó barátságot ápoltunk és pont a különbözőségünk miatt rengeteget tanultunk egymastól, rám ő inspirálóan hatott.

Elérhetném valahogy hogy meglágyuljon? Szeretném ha újra barátok lehetnénk.



2014. máj. 23. 15:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy nagyon makacs önfejű embert hogy lehet meglágyítani?
2014. máj. 23. 16:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne fuss olyan vonat után , ami elment.

Inkább ujabb ismeretségekkel foglaljad el magad, mint a multon merengeni.

Ha volt is vele jó idöszak, Neked az hiényzik, nem a jelenlegi személye.

Tovább kell lépni.

2014. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha magamról olvasnék. Hány évesek vagytok? Engem se keresett az exem és durván elküldött. Ugyanaz a sztori. Ne sajnáld, majd idővel rrájössz, hogy nem ért annyit. :) tapasztalat
2014. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én 21/L, 24/F


Nem értem miért kell ezt csinálni főleg ha előtte haverok voltunk és mindketten beláttuk h nem működik, nem az van h egyoldalú lett volna a szakítás... Miért kell ilyen nagy drámát csinálni belőle?

Nem kerestem azóta és ezek szerint az az egybehangzó tanács h ne is tegyem,haverként is felejtsem el?

2014. máj. 24. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!