Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg lehetséges, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetséges, hogy egy helyes jó pasi inkább van egy csúnya duci nővel mint egy karcsú vékonnyal?

Figyelt kérdés
Engem egy csinos nőnek mondanak, adok is magamra 172 cm vagyok és 56 kg és csinosan öltözök. Van egy kollégám eszméletlen helyes pasi, igazi sármos valaki. A barátnője eléggé kövér (85-90 kg) nagy combja feneke van stb. és szerintem és mások szerint is csúnya is. Múltkor lépéseket tettem a fiú felé, mert nagyon az esetem, erre nagyon határozottan visszautasított. Egyszerűen ilyen hülye ember nem lehet valaki, szerintem sokkal jobb nőket megkaphat, mint az a lány. Létezhet ilyen?
2014. máj. 23. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Hagyd beken oket!

Szerelmesek!!

Aki szerelmes az nem azt nezi hogy hogy nez ki a masik!

Ne legyel felszines!

2014. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem minden a külső lehet nem vagy szimpi neki akármilyen csinos vagy
2014. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nyugodj le a pccsába valószínű sokkal jobb nők is megvoltak már neki :D csak elkezdte nézni a belsőt is valszín.

Ezért estél ki

2014. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy ő nem egy felszínes gyökér..Ritka.
2014. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereti persze hogy létezhet

neki valószínű ez jön be és neki lehet ő a szép , nem mindenkinek ugyanaz az esete

2014. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg egyszerűen ilyen hülye ember nem lehet valaki mint te!!!
2014. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már attól egy hülye pccsa vagy, hogy te tettél lépéseket felé! Egy nem hülye pccsa először feltérképezi a terepet és nem jut el odáig, hogy határozottan visszautasítsák!
2014. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert te azt gondolod, hogy mindenki olyan mint te, és csak külső alapján választ? Hogy jössz te ahhoz egyáltalán, hogy megpróbálj belemászni más kapcsolatába? Nem jók a szingli férfiak? Kinek akarsz bizonyítani? Így próbálsz önbizalmat szerezni, hogy bepróbálkozol más palijánál, hátha megfektet? Van baj az agyaddal.
2014. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már pukkancs. Vadássz másik pasit.


Az én férjem is jó pasi (helyes) nem egy nő ismerősöm mondta:D


190 centi magas 95 kiló, Izmos, de nem agyon gyúrt. én 175/90 vagyok. Duci, dagadt, tehén ahogy tetszik. Természetes szőke, világoskék szemű. Homokóra alkat.


Mégis engem szeret, és leszarta amikor a 174 centis 50 kilós festett vörös hajú barnás zöldes szemű lány barátja be akart nála próbálkozni.


Ha az az egyetlen jó tulajdonságod hogy vékony vagy akkor nem fogsz minden pasinak tetszeni. Törődj bele. Van aki másra is kíváncsi, nem csak a külsőségekre.

2014. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet a ducibb lanyok a gyengei. Vagy a szemelyisegebe szeretett bele, nem a kulsejebe.
2014. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!