Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok embernek (fiatalabbaknak)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embernek (fiatalabbaknak) miért olyan fontos hogy legyen barátjuk/barátnőjük?

Figyelt kérdés
Csak nekem nem fontos? Sokaknak akiket látok az utcán, olyan párjuk van hogy nekem még akkor sem kellenének hogyha nem lenne más nő a földön. Mintha muszáj lenne párkapcsolatban élniük... Én így is jól érzem magam, pedig már nagyon régóta nincs barátnőm. (Természetesen szoktam lányokkal lenni, tehát a szexuális étvágyam ki van elégítve.) 22F
2014. máj. 24. 09:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
beteg lelkű embereknek nincs erre igényük
2014. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30+F
2014. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Mr. Truth ***** válasza:
67%
Mert ez az elvárás... Ha nincs párod b**i/leszbi/szarember vagy... Logikus nem?
2014. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
bizonyára jó pasi lehetsz és megkapsz bárki, nem bajlódsz párkapcsolatokkal
2014. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Mr. Truth: a melegek is találnak párt, ne aggódj.


Kérdező: te csak látod azokat az embereket, de nem látsz bele a kapcsolatukba, így nem tudhatod miért vannak együtt. Ne ítélj elsőre.

2014. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
6%
én tökéletesen megértelek, 22 évesen nem akarod lekötni magad és élvezed a szabad szex örömeit, bárkit megkívánsz nem kell magyarázkodnod hazudoznod
2014. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Mr. Truth ***** válasza:
100%
Livi nem értek veled egyet... A szex nem olyan hogy bárkivel bárhol... Az elvileg a kettőtök szerelmének a teljes beteljesülésének a bizonyitéka, vagy mi a f**om... A kefélés kell de a felelősség a párkapcsolatban nem? Hogy van ez? Milyen értékrend ez? Régen a nők arra voltak buszkék ha minél kevesebb lépésből értek célba és ez nem volt olyan rég...
2014. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
3%
#7 én lány vagyok és szűz viszont megértem a kérdezőt mert ő egy egészséges 22 éves fiú aki valószínüleg csak annyit mond egy lánynak hogy vetkőzz és ...
2014. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

nekem is elég lett volna ennyit mondani. most is elég. csak egészséges lelkű emberként van igényem érzelmekre. sérülteknek viszont nincs. ők ezt nem értik


30+F

2014. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj. Ahány ember, annyi gondolkodásmód és életszemlélet. Nincs itt semmi kényszer, ha így érzed jól magad az a te dolgod.

A többség azért keresi a lehetőséget a kapcsolatra szerintem mert ez a társadalmi norma alapvetően, vagy mert szükségük van egy stabil pontra az életben.

2014. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!