Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy valakinek 19 évesen még sose volt kapcsolata, nem is udvarolt neki soha senki se?

Figyelt kérdés
Igen, rólam van szó. 19 éves lány vagyok, valószínűleg ronda is, érdektelen, unalmas, csendes, zárkózott, visszahúzódó. Nem arról van szó, hogy én nem akartam volna, én szerettem volna kapcsolatot! De felém senki se kezdeményezett, én pedig soha nem mertem, mert "úgyse jövök be neki/biztos van barátnője/milyen ronda vagyok XY-hoz képest, így esélyem se lenne" stb.
2014. máj. 24. 10:22
1 2
 1/13 aladar12 ***** válasza:

szerintem normális.

18f

amúgy meg ne habozz, próbálkozz.

és ha küldesz képet elmondom a véleményem.

2014. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mr. Truth ***** válasza:
100%

Véleményem szerint azok a nők akik "csendesnek" tartják magukat azok szoktak a legjobban mesélni ha találnak hallgatóságot... Biztosra veszem hogy ronda sem vagy hiszen az a nő aki igényes az nem lehet ronda... :) a szépség meg mulando és abszolut relativ...

Kérlek mesélj még magadról :)

2014. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
képet!
2014. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Most lehet, hogy sokan majd elkezdik szidni a mai fiúkat, meg a világot, meg bátorít, hogy van még időd, meg legyél büszke, hogy nem vagy r*banc, de attól függetlenül ez még eléggé nagy baj.
2014. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekem 22 évig nem volt, pedig állítólag nem vagyok ronda. Szerintem te sem vagy az. Csak nagyon kicsi az önbizalmad, zárkózott és félénk vagy.

Az a "gond", hogy ha nem nyitsz az emberek felé, senki se fog odamenni, hogy "szia, tetszel, eljönnél-e...." az csak a filmekben/mesékben van! Ezt jobb, ha tudod. Nyiss mások felé, mert különben nem lesz semmi!!

2014. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Dettó ugyanígy voltam vele :)

Csak amikor egyetemre mentem, akkor volt úgy 5-6 srác és úgy meglepődtem XD Aztán volt valaki, aki ettől függetlenül a vonaton szólított le.

Téged is meg fognak találni, ne aggódj!

20/L

2014. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Készülj fel a privátokra! :D De vigyázz, vannak olyanok, akik mindenkinek írnak, ha csajnak vélik az illetőt! :D Nem hiszem hogy jó lenne, ha az egyik vas lennél a tűzben, ha érted mire gondolok. :D
2014. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is egy ilyen lány felé kezdeményezek... lehet, hogy te vagy az...
2014. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Legyen több önbizalmad! :)

Ha azt látják, hogy bízol magadban, akkor vonzóvá válsz a másik nem szemében! Ez fiúra is, lányra is érvényes. :)

33/N

2014. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyen önbizalmad, ezzel együtt kisugárzásod, és pozitív kisugárzásod legyen, mert ez a sok negatívval ne csodálkozz, ha nem udvarol senki. Mindenki érzi a kisugárzásod, ami negatív. Próbálj pozitív lenni, tegyél érte. Próbálj nyitni, ha te nem teszel ezek ellen, senki nem fog tudni!

"úgyse jövök be neki/biztos van barátnője/milyen ronda vagyok XY-hoz képest, így esélyem se lenne" ezt felejtsd el.

Ne így állj hozzá, így nem is lesz, ha ezeket mondogatod magadnak, szinte, belebeszéled a fejedbe, hogy ronda vagy, úgyse lesz senkid stb, ami nem igaz. Hány "ronda" ember jár az utcán, nekik is van párjuk, neked miért ne lehetne?

2014. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!