Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan nagy szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan nagy szerelmi bánatra valami tanács? Esetleg bevált receptek?

Figyelt kérdés
Másfél év után megcsalt, hitegetett, szorakozott velem három hónapig. Ő már boldog az új kapcsolatában, én meg képtelen vagyok túllépni.
2014. máj. 24. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igyál.
2014. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sportolj, ne rinyálj.
2014. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hallgass olyan dalt ami erről szól és kigúnyólja ezt, de ne olyat ami a szenvedésről szól...
2014. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj el a barátaiddal este szórakozni, igyatok, táncoljatok, vagy ami jól esik. Mindenféleképp valami olyat csinálj, aminél nem jut eszedbe az exed percenként...
2014. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlackSword ***** válasza:

[link]


Ez hat!!! TÁDÁÁ...

2014. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kondi! A legjobb a felejtésre esküszöm! :D
2014. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bármi, ami szeretsz, és feltölt! van valami hobbid? Csináld azt! Nézz vicces videókat a neten, olvass, sportolj, ha szereted az állatokat, akkor kutyázz/cicázz stb.

találkozz a barátaiddal, menj el moziba, csak kössön le, amit csinálsz

2014. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindig próbálom ezeket tenni és vannak is napok, amikor jobban vagyok, de aztán újra összezuhanok és úgy érzem nem lesz olyan nap, mikor már nem lesz rossz rá gondolni, nem fog hiányozni.
2014. máj. 24. 14:10
 9/12 anonim válasza:
Örülj neki hogy vegre vége!
2014. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan reg tortent ne varj csodat! Kesobb enyhulni fog a fajdalom es nem annyira fog erdekelni!Addig meg probalj meg beszelgetni es ismerkedni masokkal! Ez az egyik legjobb gyogyir ra! :) Nekem mar tobbszor is bevalt!
2014. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!