Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léphetnék, tudhatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék, tudhatnám meg hogy mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit kb. két hete ismertem meg. Sajnos nem ugyanabban a városban lakunk(a távolság annyira nem akadály, de azért problémás), ezért csak 2 napig láthattuk egymást, de első látásra megtetszett. Azóta is beszélgetünk, chatelünk, legtöbbször ő ír rám, na meg eléggé tetszem-neki-gyanús dolgokat mond. Tapasztalatlanságomból kifolyólag tanácstalan vagyok a továbblépéssel kapcsolatban. Tény, hogy két hét múlva jönnek ide. Az is tény hogy érdekelne, komolyan gondolja-e amire célozgat. A probléma ott van, nem tudom, megkérdezzem tőle(ha igen, hogyan), vagy célozgassak rá énis(ha igen, hogyan), vagy mi a francot tegyek... Előre is köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 24. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem célozgass, ahogy ő teszi.
2014. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:

Mondjuk kérdezd meg???


Tádáá...


Ugye hogy nem is bonyolult???

2014. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezném, de nem hiszem hogy jól sülne ki a dolog, ha csak így, direkt rárontanék a kérdéssel... Amúgy sem tudnám elképzelni, hogyan tegyem. Ezért írtam kérdést. Dumbass
2014. máj. 24. 14:02
 4/4 BlackSword ***** válasza:
Az dabummm...cc...
2014. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!