Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, kivel járnátok inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kivel járnátok inkább?

Figyelt kérdés

A) Átlagos/nem jóképű férfi, eléggé introvertált, kevés baráttal. Értelmes, művelt, diplomája van és jól keres.

B) Jóképű pasi, mindig máshol dolgozik; érettségije van, nincs sok pénze, csak egy 15 éves kocsija. Nem kifejezetten buta, de nem is okos annyira. Extrovertált, rengeteg barátja van, igazi társasági ember.


A fentiek alapján melyiket választanátok? Eszemben sincs sztereotipizálni, vagy bármilyen mögöttes állítást megfogalmazni a kérdéssel, csak érdekel. A korotokat is írjátok le, köszi!


2014. máj. 24. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Delhuszan Johnt választom
2014. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pikachu, téged választalak!
2014. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az A-t választanám, pusztán azért, mert introvertált, én is az vagyok. Volt már olyan kapcsolatom, ahol a másik fél a társaság középpontja volt, állandóan eljárkált, mindig valakikkel lennie kellett. Eléggé összeegyeztethetetlen volt az életvitelünk :) Meg mondjuk az is negatívum számomra a B személynél, hogy nincs stabil, állandón munkahelye - erre nem igazán lehet komoly párkapcsolatot alapozni, hiszen ki tudja, jövő hónapban mennyi ideje lesz rám, vagy hogy talál-e munkát legközelebb stb :)
2014. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elsőt, mert én sem vagyok társasági ember, kevés barátom van (de azok tényleg azok), szeretem ha valakivel kulturáltan el lehet beszélgeti/vitatkozni.

De értem, hogy arra akarsz kilyukadni, hogy melyik a döntő: a jóképűség, a pénz vagy az ész.

2014. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amugy viccet felre teve en is az elsot de a lanyoknak az a fontos ki milyen kozkedvelt meg ilyenek.
2014. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A)
2014. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!