Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam meg a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg a kiszemelt férfit?

Figyelt kérdés

Nemrég mentem szét a párommal másfél év után... jobb lett így, hogy befejeztuk, s megmaradtunk barátoknak..

mielott vele osszejottem volna, volt egy férfi, aki már akkor tetszett, de csak távolról. nemrég osszefutottunk, pár szót váltottunk, s érzem, hogy o kell nekem..

hogy próbáljak kezdeményezni? hogy ,,hódítsam´´ meg?

én: 22L, o 29/F



2014. máj. 24. 17:34
 1/2 aszomszedneni ***** válasza:
mindenféleképpen próbálj meg valami úton - módon kezdeményezni .első lépésnek ez nem is rossz , aztán ha ez megvan jöhet a többi .
2014. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem csak add önmagadat, ahogy én észrevettem a pasiknál ez a legfontosabb. Ne akarj olyannal imponálni ami nem tartozik eredetileg a személyiségedhez. Barátkozz, ismerd ki, és azután kezdj apró jeleket adni neki. Sok sikert! :))
2014. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!