Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idő hiányában nem jött össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idő hiányában nem jött össze a dolog, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel távolság és idő hiányában abban egyeztünk meg hogy csak barátok maradunk, most már egy városban leszünk hosszú távon is, szerintetek van esély rá hogy "megvárt" és most lehet esélyem? elötte alakult valami de mivel fél évre el kellett utaznom ezért jött a csak barátok dolog, szóval vonzódtunk egymás iránt és tartottuk is a kapcsolatot a fél év alatt , 1 hónap mulva már otthon leszek, szerintetek lehet esélyem? vagy lehet már túl tette magát rajtam? esetleg ha lát vagy megérintem újra fellángolhatnak a régi érzések, vagy akármi is volt akkor? minden választ előre köszönök és megy értük a zöld kéz :)
2014. máj. 24. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt elsősorban vele kellene megbeszélned, ebbe így belelátni nem lehet. Ki tudja, hogy az ő fejében hogy rendeződtek át a dolgok veled kapcsolatban, vagy milyen események, hatások érték amik befolyásolhatták a veled való viszonyát. Beszélj vele, és kérdezd meg, hogy hogy áll most kettőtök kapcsolata és hogy esetleg neki milyen jellegű tervei vannak veled. Ez így tiszta, szetintem.:)
2014. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó de ilyenkor mivel nem látott már fél éve én csak egy profil vagyok, pár sorommal nem tudok újra vonzalmat kiváltani belőle azthiszem, de én nagyon megkedveltem és ha már nem érdekelném akkor a szívem szakadna meg, és mégis hogy kérdezzem meg? :) mert ha csak rákérdezek olyankor a lányoknak nem szokásuk kimondani kerek perec hogy az a tervük hogy összejöjjünk, elég kiábrándító is lenne így nyíltan beszélni erről hiszen elveszne a varázs :), de ha arra vonatkozik hogy megbeszéltük hogy csak barátok /hiába azért mert nem lett volna lehetőségünk találkozni/ akkor azt vehetem visszautasításnak gondolom, de hihetetlen rosszul esne :(
2014. máj. 24. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kozel lesztek egymashoz, akkor tobb eselyed lesz. Hivd el nem szokvanyos programra, ami kozelebb viszi hozzad ot (pl. akar kalandparkba)
2014. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak attól tartok hogy talált valakit, aminek persze egyrészről örülnék mivel így boldog és ez nekem is jó, tudom elég álszent szövegnek hangzik de így van, viszont én boldogtalan lennék úgy, kicsit kétségbe vagyok esve, igazából nem is tudom mit mondjak
2014. máj. 24. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor találkozz vele, hívd el valahova és majd a személyes talákozón látni fogod hogyan viszonyul hozzád. De egy lánynál erre se építhetsz, mert sokan hajlandóak félreérteni egy-egy kedves gesztust. Én azt javaslom, hogy beszélgess vele minél többet, akár neten, akár személyesen, de ha hajlandó veled többször is találkozni, akkor már nagy baj nem lehet, mert nyilvánvalóan azzal találkozik az ember szívesen, akivel jól érzi magát és/vagy vonzódik hozzá. Légy bátor, kezdeményezz, a tisztánlátás sokkal jobb mint a kétség :) #1
2014. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most kapcsolatban vagytok? Leveleztek? Tudja, hogy egy hónap múlva hazamész és egy városban lesztek?
2014. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!