Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az egyetlen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen olyan lány, aki nem vágyik arra, hogy a barátjával állandóan egymás s*ggében legyenek? Normális ez, vagy nagy baj?

Figyelt kérdés

Nekem szükségem van időre, mikor egyedül vagyok, csinálom a saját dolgaimat, úgy, ahogy én szeretném. Nem is értem az olyanokat, akik megmozdulni se tudna a párjuk nélkül, mintha össze lennének kötve, állandóan szinkronban, együtt mozognak.

Nincs barátom amúgy, szóval lehet, hogy csak azért érzem így.


2014. máj. 24. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a nemlétező barátoddal ne is legyél összekötve!
2014. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem. Teljesen normális, nyugalom. Nem mindenki egyforma.
2014. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Persze hogy nem érted, hiszen nincs barátod.
2014. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Hogy érthetnéd, amikor nincs barátod.
2014. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen lány kell nekem! Ugyanígy gondolom én is kb. :)
2014. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
majd ha egyszer szeretsz valakit akkor mellette akarsz lenni mindig.
2014. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen lány vagyok. Nagyon igénylem a szabadságot, és egy olyan srácnak, aki ezt nem érti meg, esélye sincs nálam. (Volt már rá példa.)
2014. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, ha lekötnek, beszabályoznak, a nyakamban lihegnek állandóan. Nekem is kell egy kis szabadság, cserébe én is megadom. (Lány vagyok)
2014. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Szükségem van néha egy kis függetlenségre még egy pasi mellett is. Az előző barátom zokon is vette, és amikor időnként jobban igényeltem az egyedüllétet, azt hitte kevésbé szeretem... :(


16/L

2014. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#6 - ááá, kizárt. Én is az a típus vagyok, aki szeret egyedül lenni- és ez nem azt jelenti, hogy nincs szüksége az illetőnek párkapcsolatra, hanem kell némi idő egyedül. Nem arra kell gondolni, hogy szombat déltől vasárnap délig együtt, aztán a hét többi részében semmi kontaktus, hanem hogy kell az a heti pár óra, amikor a másik békén hagy. Nem hív, nem ír se sms-t, se facebookon vagy bármi egyében - hanem az ember tud a nem közös dolgokkal foglalkozni. Mert olyan, hogy minden közös csak az elméleti szocializmusban van...
2014. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!