Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni azt akit szeretek?

Figyelt kérdés
dióhéjban egy reménytelen szerelem mert 8 év van köztünk.majdnem mindennap gondolok rá és egyre jobban szeretem és nagyon hiányzik..
2014. máj. 24. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

ezen csak az idő segíthet

lehet sokáig tart, de egy idő után túl leszel rajta

2014. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8 év nemsok
2014. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 18 és a partnered épp nem nyolc évvel fiatalabb, nem számít. :)
2014. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok ő meg 23
2014. máj. 24. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahham... hát azért próbálkozhatsz nála. Még így is lehet, hogy vevő rá... bár 23 éves (lassan...) férfiként azért erősen megfontolnám. Azt mondom, hogy a kor nem számít, de a legtöbb 15 éves azért még igencsak GYEREK. És persze mind azt hiszi magáról, hogy pont Ő a kivétel. De azért próbálkozni lehet. :) Nem ismerlek, hogy kijelentsem, hogy ilyen vagy olyan vagy, meg Őt sem. Azért is mondom, hogy jobb ha próbálkozol és kikosaraz, mert akkor az ténylegesen segít túllépni rajta, míg így benned van, hogy mi lenne ha. De ez csak az én véleményem.
2014. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igazából ő nem igazán olyan mint egy férfi vagy nem is tudom hogy mondjam..pár évet simán letagadhatna mert nem érett..de azért nem merek kikezdenio vele mert mi van ha csak egy hülye kislányként tekint rám meg minden.
2014. máj. 24. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor tudni fogod. Hidd el, könnyebb lesz. :) Ez pedig válasz a kérdésedre is.
2014. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. máj. 24. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!