Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom most megőrült? (több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom most megőrült? (több lent)

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy egy ideje (fél hónapja) folyamatosan tanulok, hogy vizsgázhassak a félév végén, meg is beszéltük, hogy így lesz. Ma közölte velem, hogy ő ebből nem kér, mert alig foglalkozok vele. Közben volt olyan, hogy lazítottam és a családi kirándulásukra is elmentem, sőt suli után vele tartottam egy hosszabb sétára. most nem értem mi a fene a baja...

kérlek segítsetek.

21/L



2014. máj. 25. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem jobbat érdemel nálad.
2014. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem őrült meg, csak elhanyagolva érzi magát.
2014. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
most akkor mi vagyunk a pasid, vagy ő? beszéld meg vele. mi nem ismerjük, nem tudunk kielégítő választ adni.
2014. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

próbáltam vele megbeszélni, de nem hallgat végig, vagy ha igen, akkor azt mondja, hogy ez hülyeség


kedves első: elképzelhető

2014. máj. 25. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes.
2014. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
minek kommenteltek ha érdemben nem tudok hozzászólni?
2014. máj. 25. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Feltételezem a barátod még sosem tanult felsőoktatásban.... Így nem csoda, hogy nem érzi át a vizsgaidőszak súlyát.
2014. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy dolog biztos, ha most engedsz neki, akkor utána újra és újra el fogja ezt játszani másik szituációkban is. A srác egyszerűen hisztis, éretlen, és gyerekes. Ha egy kicsit is képes lenne felnőtt ember módjára gondolkodni, akkor megértené hogy ez az egy hónap most ilyen, aztán úgyis ott az egész nyár.


NE hagyd neki hogy eltérítsen! Igenis szigorúnak kell lenni. Én megmondanám neki ha nem hallgat végig hogy: Oké, nekem erre a hisztire nincs időm, még van vissza x vizsgám, ha azokkal végeztem visszatérhetünk erre, addig inkább hanyagoljuk egymást mert csak akadályozol, ezen neked nagyon sok múlik és fontos, ha nem érti meg akkor amúgy sincs keresnivalója melletted. Ennyi. Először lehet hogy berágna, de magába szállna előbb utóbb.


A suli fontosabb mint valami rinyapina töketlen srác. Tedd félre. Ha nem érti meg akkor tényleg nem érdemes vele szenvedned mert ez hosszútávon csak rosszabb lesz.

2014. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!