Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit kéne tenni? Lelépni vagy meglépni a következô lépést?

Figyelt kérdés

Elôre kérek mindenkit, hogy ne azon akadjanak fennm hány évesen szültem... Köszönöm!

Tehát: 19 éves vagyok, van egy kislányom, aki 5 éves lesz júliusban, van egy barátom, aki 36 éves és ô is egyedül neveli a 3 éves kislányát... A felesége megcsalta meg nem viselkedett 'háziasszonyként', én így tudom, így hallottam. 1 Hónapja és 1 hete vagyunk együtt, március óta ismerem. Kb 30 percnyire lakunk egymástól, olyan 20km... Mi szoktunk a lányommal idejönni hétvégente, meg hétköznap is szoktunk találkozni, mert én abban a városban járok tanfolyamra, ahol õk laknak. Ô azt szeretné, ha úgy kezelném a lányát, mint a sajátomat, ô együtt akar élni... A költözés aktuális dolog, a jövô szombaton lejár a kifizetett hónapom... Nem szeretek ott élni, ahol élünk. Viszont nem tudom mi lenne a helyes döntés. Nagyon szeretem a kislányátm viszont szerelmes nem vagyok, azt hiszem... Jó, hiányzik, jobb vele mint nélküle és féltékenykedni is nagyon tudok :D ... de nem hiszem, hogy ez szerelem. Bár... Talán azt sem tudom.az milyen! :/ Tegnap eléggé összekaptunk, mert szerinte az én gyerekem neveletlen a lányom, mert nem akart indulni a játszóról és mert mondtam, hogy 'Vigyázzatok, jönnek a biciklisek!' és az enyém kiment az út közepére... Persze nem csinálta jól, de erre a baráton azt mondta, hogy ha elnegyünk haza, többé ne is jöjjünk vissza, fogyatékosnak nevezte a lányom, azt mondta nem viszonzok semmit abból, amit a kislánya érez (anyának hív meg ilyenek) és hogy keresnek mást, aki szereti ôket... Persze szeretem ôket én is, de elég sokszor csak leszól,.amivel elveszi minden életkedvem... Szerinte addig nem kell mindent beleadni, amíg 'batyuzok' ... Meg addig nem kell neki ugyan úgy elfogadnia a gyerekem... Bocsi, hogy hosszú lett... Mit kéne tegyek? Lelécelni? Idecuccolni?


2014. máj. 25. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

szóval te 13 évesen lettél terhes köbö? mert ugye lejön még az a 9 hónap is.

ÉS még anyádéknál élsz gondolom nem?

2014. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
Rendben h te szereted és tiszteled az ő gyermekét , de neki is kellene a tiéd. Neki h esne ha ilyet mondanál neki?
2014. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem! Én teljesen egyedül vagyok a világban a lányommal. Anyâm is, apám is alkoholista sajnos. Én látom el magunkat. 13 Évesen estem teherbe, de sajnos senki nem hitt nekem, az anyám sem, hogy mi történt velem... Mert nem szóltam... Mert tudtam, hogy anyám csak bántana akkor is... Hogy azt mondaná, hogy az én hibám.... De ez nem ide való ... nem ez a fontos.
2014. máj. 25. 16:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ez az, amit nem mondhat a gyerekemre... De szerinte én nem örülök annak, hogy a lánya szeret engem... De a sajátomat is néznem kell... Meg nem csak a gyereknek kell szerernie engem, nem csak neki, egy 3 évesnek kell kedvesnek lennie, mert hát ... Nem vele kell a felnôtt dolgokat rendezni, csinálni...
2014. máj. 25. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked nincs se józan eszed, sem önbecsülésed? Egy hónapja ismerted meg az illetőt, aki sokszor leszól, elveszi az életkedved, fogyatékosnak hívja a lányodat... neked mi nem világos ebben a szituban? Tudod, miért sürgeti az összeköltözést? Hogy legyen egy ingyen cselédje, akit dughat is! Ha így bánik veled, veletek most, amikor még csak ismerkedtek, amikor még elméletileg udvarol, akkor mi a fenére számítasz tőle később?!


Elég árulkodó az a "felesége nem viselkedett háziasszonyként" is, mondom, cseléd kell ennek, egy önbizalom nélküli, lelkibeteg nő, akin uralkodhat. Te éppen megfelelőnek tűnsz, gondolom gyerekkorod óta bántalmaztak érzelmielg is, fizikailag is, szexuálisan is... pszichológus kell neked, nem ez a szintén lelkibeteg, rosszindulatú férfi. Előbb magadat hozd rendbe, mielőtt pasizni kezdesz. És gondolj a kislányodra! Költözés után akár meg is verheti, megalázhatja, meg is erőszakolhatja... te kiszolgáltatott leszel, nem lesz hova menned, tűrnöd kellene! Menekülj, amíg nem késő! Ne adj annak a kicsinek ugyanolyan gyerekkort, amilyen neked volt! Innentől már te vagy a felelős a sorsodért!

2014. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lefogytékosozta a gyereked a semmire kb. egy hónap járás után, miután az életkedved is elvette.....

Dobnám a g.c.be!!

2014. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:

Sehol nem látok sajnos ebben tiszteletet,pedig az alap lenne.

Elég szomorú h vki felnőtt ffiként , apaként így tudjon megnyilvánulni.

2014. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!