Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális viselkedés ez?!

Figyelt kérdés
Ballagásom volt. A barátom ugye dolgozik és mondtam neki, h felesleges azért a pár óráért szabadnapot kivennie,de munka után uzsonnára várom őt (mert mondta h aznap azért eljönne gratulálni ballagásom alkalmából). 4-ig dolgozott és azt gondoltam, h egyből jön, de írta, h még elmegy edzésre és utána siet hozzám. Oké, megértettem, nem is volt ezzel semmi bajom. Fél8-kor vége lett az edzésnek, írt, h 8-ra itt van. Eltelt 8 óra, negyed, fél 9, de sehol semmi. Már írtam neki üzenetet, h hol a francba van, erre 9 előtt írja, h 10 perc és nálunk van. Persze ő csak akkor indult el és fél óra az út hozzánk, szóval negyed 10 körül beesett, majd tök nyugodtan közölte, h ne haragudjak, csak még meccs után megittak egy üdítőt az egyik haverjával és a csaj haverjával+ dumálgattak. Kicsit dühös voltam, mert már el is voltam fáradva + aznap volt a ballagásom is ami nekem fontos volt, vártam, h jöjjön, erre még a haverjaival beül üdítőzni (miközben tudja, h ünnepségemre hivatalos) ami nem gáz, csak akkor szerintem szólhatott volna, h később jön, minthogy meg is ijeszt, mert már azt hittem h valami baja történt... Inkább nem szóltam rá semmit, mert nem akartam a napomat elrontani, de csak szerintem nem volt helyes ez a viselkedés? Amúgy nem tartom rövid pórázon, nincsenek feltételek a kapcsolatunkban, mindig elmehet oda ahová és akivel csak akar, szóval van magánszférája, de most ezt szerintem elszúrta... Azóta ez az eset kicsit böki a csőrömet és megakarom vele már napok óta beszélni.. Vélemények?
2014. máj. 25. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire komolytalan a fiú, akkor szerintem nem éri meg vele lenni.
2014. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jogosan érzed szarul magad, és persze ebben az a szar, hogy ő ezt nem fogja fel sértően és sajnos ha felvázolod neki a helyzetet se biztos hogy úgy fogja fel, hogy bocsánatot kérjen vagy hasonló, hanem ő lesz megsértve. Megmondom őszintén nekem jobban bejött az, hogy hasonló esetben én is ugyanígy viselkedek vele, és amikor szóvá teszi, hogy wtf, akkor megmondani h "naugye h szar érzés?".
2014. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm az első pláne ha épp ballagása van, akkor tuti h nem mennék edzésre meg "üdítőzni" sztem vmi nem stimmel....
2014. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

És az ilyen emberekért rajonganak.

Ez a csávó egy gyökér :D Bocs. Jobbat érdemelsz.

2014. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor itt egy ellenvélemény is: szerintem ez még rendben van, ballagás ide vagy oda, főleg ha nem túl gyakoriak ezek a "kilengések"... De lehet hogy csak az én tolerancia szintem túl magas.
2014. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hála az égnek nem mindennaposak ezek a pontatlanságok, vagy ezek a kilengések, csak szerintem pont ezen a napon nem kellett volna kilengnie:) Amúgy sose a pontosságáról volt híres, de eddig legalább megírta, h miért késik, vagy h mikor is indul, mert esetleg közbe jött neki valami...
2014. máj. 25. 17:05
 7/12 A kérdező kommentje:
Na szép egyszer A-t egyszer B-t mondtam :D Azaz a pontatlanságáról híres!! :D Nahh így a helyes:)
2014. máj. 25. 17:07
 8/12 A kérdező kommentje:
De amúgy annyit még hozzáfűznék, h jövőhéten lesz a szezonban az utolsó meccsük, mondtam neki h elmegyek megnézem őt, mert eddig a tanulás nem engedte, h vasárnap eljárjak a meccseire és lássam őt játszani. Pénteken felhoztam neki, h nem hiszem, h elmegyek a meccsére mert készülgetek az érettségire és inkább kihagynám ha nem haragszik, de látszott rajta, h dühös, még mondta is h "Jó, oké akkor ne gyere.. " Szóval ő egyből megsértődne ha nem mennék el... :)
2014. máj. 25. 17:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák az biztos. Szerintem az a legjobb ha egy kapcsolatban mindkét fél tudja tolerálni a másik "hülyeségeit" egy bizonyos szintig és akkor ilyen dolgokon nem fognak összeveszni valamint megbeszélni is könnyebb a nézeteltéréseket, de amennyire én látom az már nagyban a neveltetéstől is függ hogy ki mennyire toleráns.
2014. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vesztünk össze, mindig megbeszéljük a dolgokat, csak nem tudtam eldönteni, h érdemes-e ezen rágódni, ezen a hülyeségen vagy inkább hagyjam, de úgy érzem, h meg kell ha pár nap után nem tudom magam ezen túltenni :)
2014. máj. 25. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!